Styrelse
Tävlingskommitté
Sportkommitté
Övriga kommittéer
 
Protokollxxxxxxxxx
 
LSS Handbok
LSS Stadgarrrrrrrrrr
 
Avgifterrrrrrrrrrrrrrr
 
Till våra simmareee
Till våra föräldrarrrr
 
Historiaaaaaaaaaaa
LSS i Mediaaaaaaa
 
 

 

 

 

 

STYRELSEN I LUDVIKA SIMSÄLLSKAP

styrelsen@ludvikasimsallskap.se

 

Möten våren 2012:        

 

 

 

Extra möten kan komma att hållas! Vid dessa tillfällen skickas separat kallelse ut.

 

 

OBS!  Alla medlemmar - som har förslag eller frågor - är välkomna till dessa möten. Styrelsen vill dock att detta tas i samband med mötets öppnande och att det respekteras om styrelsen sedan behöver diskutera vissa frågor utan gäster.

 

 

 

 

Generell DAGORDNING

 

 

 

Ledamot Mandatperiod Tel bostad Mobil E-post                                          Mejla alla
   
Ordförande (2 år)
Torbjörn Englund 2013 - 2015

0240 - 130 59

070 - 215 14 28

torbjorn.englund@ludvikasimsallskap.se

 
Kassör (2 år)

Anette Fredriksson

2013 - 2015

0240 - 174 05

070 - 622 03 98

anette.fredriksson@ludvikasimsallskap.se

 

Sekreterare (2 år)

Birgitta Söderholm

2013 - 2015

 

070 - 289 93 43

birgitta.soderholm@ludvikasimsallskap.se

 

Ledamot (2 år)

Per Miram

2013 - 2015

 

070 - 215 17 32

per.miram@ludvikasimsallskap.se

 

Ledamot (2 år)

Johan Serlander

2012 - 2014

 

070 - 868 47 43

johan.serlander@ludvikasimsallskap.se

   

 
Ledamot (2 år)
Tony Carlsson 2012 - 2014   070 - 726 63 82 

tony.carlsson@ludvikasimsallskap.se 

   

 
Suppleant (1 år)

Marine Jansson

2013 - 2014

 

073 - 055 60 56

marine.jansson@ludvikasimsallskap.se

   

 
Suppleant (1 år)
Anders Bransell 2013 - 2014   070 - 553 58 02

anders.bransell@ludvikasimsallskap.se

   

 
Suppleant (1 år)
Åsa Radbrandt 2013 - 2014   070 - 798 07 20

asa.radbrandt@ludvikasimsallskap.se 

   

 
Suppleant (1 år)
Åsa Olsson 2013 - 2014   073 - 638 89 55

asa.olsson@ludvikasimsallskap.se

 

 

 

 

 

 

Välkommen till oss i Ludvika Simsällskap!

 

   

 

 

Ludvika Simsällskap

Box 120

771 23  LUDVIKA

BG: 756-8249

.

Org nr:  883800-3690

info@ludvikasimsallskap.se