Deltagarlista Gren 1-21 
 
  Tävling  Dalaserien 4    Utskriftsdatum  10 mars 2013   
  Tävlingsort  Ludvika    Utskriftstid  10:32   
  Arrangör  Ludvika simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  01 april 2012         
 
 
Gren 1, 100m Fjärilsim Dala Mix 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
18  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  1:17.30   
 
Gren 2, 50m Ryggsim Dala Mix 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Fredriksson Oscar  1994  LUDVIKA SS  AC3594  25 m  31.08   
25  Sjöblom Olivia  1997  LUDVIKA SS  AX0497  25 m  32.03   
20  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  32.18   
16  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  48.24   
12  Granberg Ida  2003  LUDVIKA SS  AF2603  25 m  51.12   
10  Fälldin Cecilia  2002  LUDVIKA SS  AG8602  25 m  53.76   
Bjarme Diana  2003  LUDVIKA SS  AC9803  25 m  54.33   
14  Jirenius Filippa  2002  LUDVIKA SS  AI1202  25 m     
 
Gren 3, 25m Ryggsim Utman, Mix 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
23  Rosin Linnea  2003  LUDVIKA SS  AG9603  25 m  27.97   
Eriksson Alvin  2003  LUDVIKA SS    25 m     
11  Gabrielsson Karin  2004  LUDVIKA SS    25 m     
15  Junttila Alexandra  2004  LUDVIKA SS    25 m     
19  Leonardsson Lovisa  2005  LUDVIKA SS    25 m     
 
Gren 4, 200m Ryggsim Dala Mix 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
22  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  2:39.27   
Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  50 m  3:02.55   
Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m     
 
Gren 5, 100m Ryggsim Dala Mix 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
25  Sjöblom Olivia  1997  LUDVIKA SS  AX0497  25 m  1:09.92   
22  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  1:10.74   
Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  1:13.00   
Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  1:24.52   
 
Gren 7, 50m Bröstsim Dala Mix 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Fredriksson Oscar  1994  LUDVIKA SS  AC3594  25 m  34.25   
Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  36.16   
Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  36.70   
26  Söderholm Emil  1999  LUDVIKA SS  AG5599  25 m  37.29   
28  Rydelius Jacob  1999  LUDVIKA SS  AL9799  25 m  38.33   
13  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  40.87   
24  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  43.11   
16  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  51.01   
12  Granberg Ida  2003  LUDVIKA SS  AF2603  25 m  55.67   
10  Bjarme Diana  2003  LUDVIKA SS  AC9803  25 m  56.18   
11  10  Fälldin Cecilia  2002  LUDVIKA SS  AG8602  25 m  56.99   
12  Bjarme Linnea  2001  LUDVIKA SS  AR5801  25 m  57.31   
13  Carlsson Ida  2004  LUDVIKA SS  AB2604  25 m     
14  14  Jirenius Filippa  2002  LUDVIKA SS  AI1202  25 m     
 
Gren 8, 25m Bröstsim Utman, Mix 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
23  Rosin Linnea  2003  LUDVIKA SS  AG9603  25 m  32.74   
Eriksson Alvin  2003  LUDVIKA SS    25 m     
11  Gabrielsson Karin  2004  LUDVIKA SS    25 m     
15  Junttila Alexandra  2004  LUDVIKA SS    25 m     
19  Leonardsson Lovisa  2005  LUDVIKA SS    25 m     
 
Gren 9, 100m Frisim Dala Mix 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Fredriksson Oscar  1994  LUDVIKA SS  AC3594  25 m  56.53   
28  Rydelius Jacob  1999  LUDVIKA SS  AL9799  25 m  1:06.52   
Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  1:06.86   
17  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  1:10.11   
27  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  1:14.70   
 
Gren 11, 100m Bröstsim Dala Mix 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  1:18.89   
Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  1:22.96   
28  Rydelius Jacob  1999  LUDVIKA SS  AL9799  25 m  1:24.49   
13  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  1:31.08   
24  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  1:33.50   
 
Gren 13, 50m Frisim Dala Mix 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Fredriksson Oscar  1994  LUDVIKA SS  AC3594  25 m  25.61   
25  Sjöblom Olivia  1997  LUDVIKA SS  AX0497  25 m  27.30   
20  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  27.37   
26  Söderholm Emil  1999  LUDVIKA SS  AG5599  25 m  29.73   
22  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  30.19   
Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  30.61   
Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  31.05   
28  Rydelius Jacob  1999  LUDVIKA SS  AL9799  25 m  31.43   
27  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  32.37   
10  16  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  35.81   
11  10  Fälldin Cecilia  2002  LUDVIKA SS  AG8602  25 m  43.97   
12  12  Granberg Ida  2003  LUDVIKA SS  AF2603  25 m  44.63   
13  Bjarme Linnea  2001  LUDVIKA SS  AR5801  25 m  49.04   
14  14  Jirenius Filippa  2002  LUDVIKA SS  AI1202  25 m  49.32   
15  Bjarme Diana  2003  LUDVIKA SS  AC9803  25 m  51.44   
16  Carlsson Ida  2004  LUDVIKA SS  AB2604  25 m     
 
Gren 14, 25m Frisim Utman, Mix 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
23  Rosin Linnea  2003  LUDVIKA SS  AG9603  25 m  23.32   
Eriksson Alvin  2003  LUDVIKA SS    25 m     
11  Gabrielsson Karin  2004  LUDVIKA SS    25 m     
15  Junttila Alexandra  2004  LUDVIKA SS    25 m     
19  Leonardsson Lovisa  2005  LUDVIKA SS    25 m     
 
Gren 15, 200m Frisim Dala Mix 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
25  Sjöblom Olivia  1997  LUDVIKA SS  AX0497  25 m  2:11.09   
 
Gren 19, 50m Fjärilsim Dala Mix 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Fredriksson Oscar  1994  LUDVIKA SS  AC3594  25 m  28.85   
26  Söderholm Emil  1999  LUDVIKA SS  AG5599  25 m  33.86   
Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  50 m  37.24   
Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  39.75   
13  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  50 m  41.44   
27  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  42.01   
16  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  46.74   
12  Granberg Ida  2003  LUDVIKA SS  AF2603  25 m  55.95   
10  Fälldin Cecilia  2002  LUDVIKA SS  AG8602  25 m     
 
Gren 20, 25m Fjärilsim Utman, Mix 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Bjarme Diana  2003  LUDVIKA SS  AC9803  25 m  23.44   
Bjarme Linnea  2001  LUDVIKA SS  AR5801  25 m     
Carlsson Ida  2004  LUDVIKA SS  AB2604  25 m     
23  Rosin Linnea  2003  LUDVIKA SS  AG9603  25 m     
 
Gren 21, 200m Medley Dala Mix 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
18  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  2:38.17   
17  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  3:09.13   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  10 mars 2013 
Licensierad till: Ludvika Simsällskap  Utskriftstid  10:32