Deltagarlista Gren 1-38 
 
  Tävling  Vårsimiaden Försök Ludvika    Utskriftsdatum  08 april 2013   
  Tävlingsort  Ludvika    Utskriftstid  18:31   
  Arrangör  Ludvika Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  20 april 2013         
 
 
Gren 1, 200m Medley F 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
142  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  2:38.17   
96  Wallin Sarah  2000  GÄVLE SS  AH9800  25 m  2:45.43   
163  Sand Alva  2000  SANDVIKEN  AL4600  25 m  2:46.86   
162  Humling Agnes  2000  SANDVIKEN  AV2400  25 m  2:50.36   
139  Jansson Maja  2000  LUDVIKA SS  AQ3200  25 m  2:51.37   
39  Klang Alva  2000  BOLLNÄS SS  AS5800  25 m  2:55.99   
97  Wigg Smilla  2000  GÄVLE SS  AN4400  25 m  2:57.33   
201  Sved Lovisa  2000  UPSALA S  BB0400  25 m  2:58.74   
62  Adrelius Tova  2000  FALUN  AV4600  25 m  2:59.07   
10  87  Borg Jennifer  2001  GÄVLE SS  AF1801  25 m  2:59.31   
11  130  Junevik Sara  2000  LEKSAND  AL3400  25 m  3:00.49   
12  92  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  3:01.77   
13  131  Skoglund Petronella  2000  LEKSAND  AL4400  25 m  3:04.46   
14  37  Amundsson Sara  2000  BOLLNÄS SS  AZ9200  25 m  3:06.02   
15  66  Gunnarsson Ella  2000  FALUN  BB4800  25 m  3:07.85   
16  124  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  3:10.00   
17  143  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  3:10.00   
18  114  Norin Wilma  2000  HARNÄS SKU  AW3397  25 m  3:10.99   
19  73  Söderkvist Maja  2000  FALUN  AX0200  25 m  3:13.53   
20  223  Eriksson Alice  2001  HARNÄS SKU  AZ9601  25 m  3:14.05   
21  170  Nilsson Cecilina  2000  SÖDERHAMN  AZ7200  25 m  3:15.61   
22  181  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  50 m  3:18.27   
23  138  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  3:20.38   
24  149  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  3:23.73   
25  68  Jobs Sandra  2000  FALUN  BB3800  25 m  3:24.51   
26  105  Carlsson Elina  2001  HARNÄS SKU  AS5801  25 m  3:27.44   
27  110  Hägglund Nora  2001  HARNÄS SKU  AY7401  25 m  3:29.72   
28  112  Karlsson Minje  2000  HARNÄS SKU  BL4600  25 m  3:30.69   
29  134  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  3:35.53   
30  50  Lindqvist Nora  2001  BORLÄNGE  AF6401  25 m  3:35.59   
31  157  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  3:42.12   
32  49  Leijström Karin  2001  BORLÄNGE  AG8701  25 m     
33  61  Abela Emelie  2001  FALUN  AR7201  25 m     
34  82  Moberg Hanna  2001  GIMO SS  AH1201  25 m     
35  93  Sundstrand Elin  2000  GÄVLE SS  BC5400  25 m     
36  101  Andersson Sara  2000  HARNÄS SKU  BD7200  25 m     
37  152  Östling Emmy  2001  SS MORA  AI8401  25 m     
38  189  Karlsson Wilma  2001  UPSALA S  AO4401  25 m     
39  192  Leijonhufvud Alma  2000  UPSALA S  BG2200  25 m     
40  226  Larsson Nikita  2001  UPSALA S  BD2201  25 m     
 
Gren 2, 200m Medley P 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
172  Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  25 m  2:46.96   
88  Borg William  2000  GÄVLE SS  AG6700  25 m  2:49.63   
141  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  2:55.82   
185  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m  2:56.30   
133  Batista-Gröndahl Philip  2000  LUDVIKA SS  AH4700  25 m  2:58.89   
154  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  3:10.05   
71  Renström Mathias  2001  FALUN  AM5101  25 m  3:10.62   
158  Nordgren Elias  2001  SALA SS  AE2101  25 m  3:12.50   
40  Nordh Marcus  2000  BOLLNÄS SS  AS7900  25 m  3:21.63   
10  67  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  3:22.85   
11  46  Kieksi Carl  2000  BORLÄNGE  AQ9100  25 m  3:24.53   
12  118  Ålenius Marcus  2001  HARNÄS SKU  AQ6901  25 m  3:25.11   
13  194  Ma Hemming  2000  UPSALA S  AS3500  25 m  3:42.00   
14  196  Matti Milan  2001  UPSALA S  AF3901  25 m  3:45.29   
15  38  Flykt Lucas  2001  BOLLNÄS SS  AO6101  50 m  3:59.21   
16  90  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m     
17  104  Carlsson Adam  2001  HARNÄS SKU  AK1901  25 m     
18  178  Douib Jonathan  2000  UPSALA S  AS8100  25 m     
19  183  Gorantsyan David  2000  UPSALA S  AT3700  25 m     
20  187  Hanson Simon  2000  UPSALA S  AT6700  25 m     
21  193  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m     
22  203  Sörby Hugo  2001  UPSALA S  AF2901  25 m     
23  225  Botling Carl  2001  UPSALA S  AN0101  25 m     
24  227  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  25 m     
25  228  Sverker Samuel  2001  UPSALA S  AN7301  25 m     
 
Gren 3, 100m Medley F-11 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
166  Berg Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  1:20.95   
72  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  1:27.36   
140  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  1:34.55   
175  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m  1:34.75   
107  Florén Clara  2002  HARNÄS SKU  AL6202  25 m  1:35.50   
63  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  1:35.58   
74  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  1:37.51   
160  Ragnarsson Klara  2002  SALA SS  AY1202  25 m  1:37.63   
177  Domeij Sofia  2002  UPSALA S  AN9602  25 m  1:40.59   
10  165  Berg Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  1:41.01   
11  167  Flyman Viktoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  1:41.80   
12  191  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  1:42.56   
13  137  Gustafsson Alice  2002  LUDVIKA SS  AC0802  25 m  1:42.69   
14  94  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  1:42.94   
15  148  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  1:44.84   
16  176  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m  1:45.06   
17  190  Langö Astrid  2002  UPSALA S  AF3202  25 m  1:46.62   
18  208  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  1:47.47   
19  136  Granberg Ida  2003  LUDVIKA SS  AF2603  25 m  1:49.13   
20  198  Nyholm Sara  2002  UPSALA S  AK1802  25 m  1:49.26   
21  144  Serlander Alice  2002  LUDVIKA SS  AM8602  25 m  1:50.29   
22  48  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  1:52.83   
23  222  Olsson Agnes  2002  FALUN  AH4402  25 m  1:53.05   
24  135  Fälldin Cecilia  2002  LUDVIKA SS  AG8602  25 m  1:55.39   
25  108  Florén Frida  2004  HARNÄS SKU  AB1404  25 m  1:59.26   
26  43  Arola Sanna  2002  BORLÄNGE  AY1802  25 m  2:20.00   
27  81  Hong Felicia  2003  GIMO SS  AA8603  25 m     
28  169  Jernberg Lovis  2002  SÖDERHAMN  BC7402  25 m     
29  174  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m     
30  197  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m     
 
Gren 4, 100m Medley P-11 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
200  Shiva Kevin  2002  UPSALA S  AB1102  25 m  1:34.09   
53  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  1:35.48   
202  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  1:37.61   
151  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  1:43.95   
89  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  1:45.19   
199  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  AE8902  25 m  1:47.28   
186  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  1:50.74   
98  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  1:58.87   
 
Gren 5, 100m Bröstsim F 11-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
96  Wallin Sarah  2000  GÄVLE SS  AH9800  25 m  1:18.05   
139  Jansson Maja  2000  LUDVIKA SS  AQ3200  25 m  1:23.34   
142  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  1:25.44   
162  Humling Agnes  2000  SANDVIKEN  AV2400  25 m  1:25.44   
97  Wigg Smilla  2000  GÄVLE SS  AN4400  25 m  1:25.50   
163  Sand Alva  2000  SANDVIKEN  AL4600  25 m  1:26.30   
92  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  1:27.18   
166  Berg Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  1:29.09   
39  Klang Alva  2000  BOLLNÄS SS  AS5800  25 m  1:29.35   
10  87  Borg Jennifer  2001  GÄVLE SS  AF1801  25 m  1:30.28   
11  138  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  1:30.80   
12  134  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  1:32.27   
13  181  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  1:32.51   
14  66  Gunnarsson Ella  2000  FALUN  BB4800  25 m  1:33.06   
15  124  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  1:33.13   
16  143  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  1:33.50   
17  149  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  1:35.19   
18  224  Alpergin Mina  2001  UPSALA S  AO2401  25 m  1:36.49   
19  44  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  1:37.75   
20  210  Öncu Ani Helin  2001  UPSALA S  BB3401  25 m  1:38.43   
21  201  Sved Lovisa  2000  UPSALA S  BB0400  25 m  1:39.59   
22  37  Amundsson Sara  2000  BOLLNÄS SS  AZ9200  25 m  1:40.41   
23  62  Adrelius Tova  2000  FALUN  AV4600  25 m  1:40.62   
24  127  Deras Hanna  2001  LEKSAND  AY2201  25 m  1:40.62   
25  60  Smedberg Tilda  2001  FAGERSTA  BJ5401  25 m  1:40.71   
26  114  Norin Wilma  2000  HARNÄS SKU  AW3397  25 m  1:40.88   
27  68  Jobs Sandra  2000  FALUN  BB3800  25 m  1:41.46   
28  72  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  1:41.59   
29  73  Söderkvist Maja  2000  FALUN  AX0200  25 m  1:44.08   
30  122  Eriksson Emelie  2000  HEDEMORA  BN0600  25 m  1:44.42   
31  42  Åkerman Nelli  2000  BOLLNÄS SS  AT6200  25 m  1:45.15   
32  159  Ragnarsson Hannah  2000  SALA SS  BL7200  25 m  1:46.38   
33  148  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  1:46.40   
34  182  Giacomini Alba  2001  UPSALA S  AZ8201  25 m  1:46.62   
35  101  Andersson Sara  2000  HARNÄS SKU  BD7200  25 m  1:47.04   
36  190  Langö Astrid  2002  UPSALA S  AF3202  25 m  1:47.11   
37  175  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m  1:47.49   
38  65  Frank Erika  2001  FALUN  BD5801  25 m  1:47.56   
39  113  Lind Elvira  2001  HARNÄS SKU  BP0801  25 m  1:47.78   
40  128  Granström Emma  2002  LEKSAND  AY6402  25 m  1:47.95   
41  102  Björkbacka Hannah  2000  HARNÄS SKU  BF1400  25 m  1:48.41   
42  107  Florén Clara  2002  HARNÄS SKU  AL6202  25 m  1:48.64   
43  61  Abela Emelie  2001  FALUN  AR7201  25 m  1:48.75   
44  63  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  1:50.21   
45  160  Ragnarsson Klara  2002  SALA SS  AY1202  25 m  1:50.94   
46  174  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  1:50.94   
47  168  Jansson-Söderman Emma  2001  SÖDERHAMN  BH6401  25 m  1:50.97   
48  82  Moberg Hanna  2001  GIMO SS  AH1201  25 m  1:51.03   
49  74  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  1:51.64   
50  206  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  1:51.71   
51  110  Hägglund Nora  2001  HARNÄS SKU  AY7401  25 m  1:52.21   
52  150  Kral Emma  2001  SS MORA  BE9201  25 m  1:52.95   
53  191  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  1:53.19   
54  189  Karlsson Wilma  2001  UPSALA S  AO4401  25 m  1:53.71   
55  221  Skogh Elvira  2000  FAGERSTA  BI3200  25 m  1:54.75   
56  93  Sundstrand Elin  2000  GÄVLE SS  BC5400  25 m  1:54.77   
57  50  Lindqvist Nora  2001  BORLÄNGE  AF6401  25 m  1:55.65   
58  125  Vogel Ella  2001  HEDEMORA  AY4801  25 m  1:55.80   
59  45  Kallin Linnea  2001  BORLÄNGE  AZ4201  25 m  1:55.83   
60  123  Hallström Maja  2000  HEDEMORA  BM5400  25 m  1:56.12   
61  52  Sandell Vilma  2000  BORLÄNGE  BC4400  25 m  1:56.80   
62  157  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  1:58.00   
63  177  Domeij Sofia  2002  UPSALA S  AN9602  25 m  1:59.04   
64  137  Gustafsson Alice  2002  LUDVIKA SS  AC0802  25 m  1:59.23   
65  144  Serlander Alice  2002  LUDVIKA SS  AM8602  25 m  2:01.16   
66  117  Trabold Olivia  2000  HARNÄS SKU  BF1600  25 m  2:01.32   
67  135  Fälldin Cecilia  2002  LUDVIKA SS  AG8602  25 m  2:03.28   
68  116  Tallberg Sabrina  2001  HARNÄS SKU  AZ3801  25 m  2:03.33   
69  222  Olsson Agnes  2002  FALUN  AH4402  25 m  2:04.07   
70  75  Ytterholm Saga  2000  FALUN  BB5800  25 m  2:07.76   
71  106  Eriksson Molly  2001  HARNÄS SKU  AZ0801  25 m  2:08.56   
72  49  Leijström Karin  2001  BORLÄNGE  AG8701  25 m  2:13.56   
73  47  Klyftell Elsa  2002  BORLÄNGE  BE1802  25 m  2:13.67   
74  48  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  2:15.20   
75  43  Arola Sanna  2002  BORLÄNGE  AY1802  25 m  2:20.00   
76  70  Olsson Ebba  2000  FALUN  AZ6800  25 m     
77  91  Lundén Ida  2002  GÄVLE SS  AW0602  25 m     
78  164  Backfält Ellinor  2000  SÖDERHAMN  BK1400  25 m     
79  176  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m     
80  179  Eriksson Julia  2000  UPSALA S  BK8600  25 m     
81  195  Mamedova Djamila  2001  UPSALA S  BB6201  25 m     
82  197  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m     
83  198  Nyholm Sara  2002  UPSALA S  AK1802  25 m     
84  226  Larsson Nikita  2001  UPSALA S  BD2201  25 m     
 
Gren 6, 100m Bröstsim P 11-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
172  Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  25 m  1:25.46   
88  Borg William  2000  GÄVLE SS  AG6700  25 m  1:26.55   
141  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  1:30.68   
154  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  1:32.99   
158  Nordgren Elias  2001  SALA SS  AE2101  25 m  1:35.33   
133  Batista-Gröndahl Philip  2000  LUDVIKA SS  AH4700  25 m  1:35.56   
209  Ödman Gustav  2000  UPSALA S  AC3700  25 m  1:39.09   
228  Sverker Samuel  2001  UPSALA S  AN7301  25 m  1:41.11   
118  Ålenius Marcus  2001  HARNÄS SKU  AQ6901  25 m  1:41.59   
10  151  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  1:43.30   
11  71  Renström Mathias  2001  FALUN  AM5101  25 m  1:43.47   
12  185  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m  1:43.77   
13  46  Kieksi Carl  2000  BORLÄNGE  AQ9100  25 m  1:45.01   
14  196  Matti Milan  2001  UPSALA S  AF3901  25 m  1:45.01   
15  53  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  1:47.61   
16  67  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  1:48.88   
17  40  Nordh Marcus  2000  BOLLNÄS SS  AS7900  25 m  1:49.60   
18  178  Douib Jonathan  2000  UPSALA S  AS8100  25 m  1:51.83   
19  147  Grudin Ludvig  2001  SS MORA  AO8301  25 m  1:53.14   
20  187  Hanson Simon  2000  UPSALA S  AT6700  25 m  1:54.68   
21  111  Kargsten Alexander  2000  HARNÄS SKU  AR7900  25 m  1:56.67   
22  184  Granelli Simon  2002  UPSALA S  AJ5902  25 m  1:56.76   
23  194  Ma Hemming  2000  UPSALA S  AS3500  25 m  1:57.81   
24  180  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  2:04.74   
25  80  Engman Daniel  2001  GIMO SS  AD8501  25 m  2:05.58   
26  205  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  25 m  2:08.39   
27  188  Högman Thomas  2000  UPSALA S  AS4300  25 m  2:15.34   
28  38  Flykt Lucas  2001  BOLLNÄS SS  AO6101  25 m  2:17.64   
29  204  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  25 m  2:18.23   
30  85  Lindholm Adam  2002  GRÄNGES SS  AA0702  25 m     
31  183  Gorantsyan David  2000  UPSALA S  AT3700  25 m     
32  186  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m     
33  193  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m     
34  199  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  AE8902  25 m     
35  203  Sörby Hugo  2001  UPSALA S  AF2901  25 m     
36  207  Wohlin Axel  2001  UPSALA S  AK2501  25 m     
37  225  Botling Carl  2001  UPSALA S  AN0101  25 m     
38  227  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  25 m     
 
Gren 7, 50m Bröstsim F-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
94  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  47.03   
167  Flyman Viktoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  47.40   
140  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  48.84   
81  Hong Felicia  2003  GIMO SS  AA8603  25 m  52.38   
108  Florén Frida  2004  HARNÄS SKU  AB1404  25 m  54.38   
136  Granberg Ida  2003  LUDVIKA SS  AF2603  25 m  55.67   
208  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  59.19   
109  Helde Liv  2003  HARNÄS SKU    25 m  1:02.27   
69  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  1:04.61   
10  115  Philipsson Anna  2003  HARNÄS SKU  AQ2803  25 m  1:20.26   
11  84  Gustavsson Vanessa  2004  GRÄNGES SS  AD9204  25 m     
 
Gren 8, 50m Bröstsim P-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
202  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  53.55   
89  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  54.30   
95  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m  1:00.03   
51  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  1:01.20   
103  Bostrand David  2003  HARNÄS SKU  AH6103  25 m  1:03.88   
98  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  1:11.48   
83  Gustavsson Sebastian  2003  GRÄNGES SS  AE8703  25 m     
229  Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m     
 
Gren 9, 100m Frisim F 11-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
130  Junevik Sara  2000  LEKSAND  AL3400  25 m  1:06.26   
142  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  1:07.44   
163  Sand Alva  2000  SANDVIKEN  AL4600  25 m  1:07.51   
96  Wallin Sarah  2000  GÄVLE SS  AH9800  25 m  1:08.16   
139  Jansson Maja  2000  LUDVIKA SS  AQ3200  25 m  1:08.60   
224  Alpergin Mina  2001  UPSALA S  AO2401  25 m  1:09.99   
59  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  1:10.13   
86  Barresäter Tova  2000  GÄVLE SS  AM6800  25 m  1:10.15   
162  Humling Agnes  2000  SANDVIKEN  AV2400  25 m  1:10.21   
10  173  Björndahl Linnea  2000  UPSALA S  AP7800  25 m  1:10.21   
11  152  Östling Emmy  2001  SS MORA  AI8401  25 m  1:11.93   
12  166  Berg Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  1:11.93   
13  201  Sved Lovisa  2000  UPSALA S  BB0400  25 m  1:12.45   
14  92  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  1:12.50   
15  62  Adrelius Tova  2000  FALUN  AV4600  25 m  1:13.21   
16  39  Klang Alva  2000  BOLLNÄS SS  AS5800  25 m  1:13.53   
17  37  Amundsson Sara  2000  BOLLNÄS SS  AZ9200  25 m  1:13.91   
18  73  Söderkvist Maja  2000  FALUN  AX0200  25 m  1:14.82   
19  64  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  25 m  1:15.04   
20  181  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  1:15.31   
21  131  Skoglund Petronella  2000  LEKSAND  AL4400  25 m  1:15.35   
22  44  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  1:15.40   
23  87  Borg Jennifer  2001  GÄVLE SS  AF1801  25 m  1:15.58   
24  114  Norin Wilma  2000  HARNÄS SKU  AW3397  25 m  1:15.83   
25  223  Eriksson Alice  2001  HARNÄS SKU  AZ9601  25 m  1:16.06   
26  66  Gunnarsson Ella  2000  FALUN  BB4800  25 m  1:17.01   
27  138  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  1:17.16   
28  102  Björkbacka Hannah  2000  HARNÄS SKU  BF1400  25 m  1:17.26   
29  97  Wigg Smilla  2000  GÄVLE SS  AN4400  25 m  1:17.49   
30  105  Carlsson Elina  2001  HARNÄS SKU  AS5801  25 m  1:17.68   
31  124  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  1:17.73   
32  72  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  1:18.10   
33  170  Nilsson Cecilina  2000  SÖDERHAMN  AZ7200  25 m  1:18.23   
34  107  Florén Clara  2002  HARNÄS SKU  AL6202  25 m  1:19.14   
35  58  Bölja-Strandlund Nike  2002  FAGERSTA  AS6802  25 m  1:19.19   
36  149  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  1:19.21   
37  68  Jobs Sandra  2000  FALUN  BB3800  25 m  1:19.26   
38  134  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  1:20.36   
39  143  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  1:20.73   
40  75  Ytterholm Saga  2000  FALUN  BB5800  25 m  1:21.20   
41  159  Ragnarsson Hannah  2000  SALA SS  BL7200  25 m  1:23.00   
42  160  Ragnarsson Klara  2002  SALA SS  AY1202  25 m  1:23.02   
43  192  Leijonhufvud Alma  2000  UPSALA S  BG2200  25 m  1:23.29   
44  155  Holmberg Jessica  2000  SALA SS  BL5200  25 m  1:23.48   
45  49  Leijström Karin  2001  BORLÄNGE  AG8701  25 m  1:23.60   
46  63  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  1:23.88   
47  61  Abela Emelie  2001  FALUN  AR7201  25 m  1:24.47   
48  42  Åkerman Nelli  2000  BOLLNÄS SS  AT6200  25 m  1:24.50   
49  157  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  1:24.61   
50  74  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  1:24.77   
51  112  Karlsson Minje  2000  HARNÄS SKU  BL4600  25 m  1:25.13   
52  65  Frank Erika  2001  FALUN  BD5801  25 m  1:25.78   
53  127  Deras Hanna  2001  LEKSAND  AY2201  25 m  1:25.83   
54  93  Sundstrand Elin  2000  GÄVLE SS  BC5400  25 m  1:25.87   
55  50  Lindqvist Nora  2001  BORLÄNGE  AF6401  25 m  1:25.89   
56  60  Smedberg Tilda  2001  FAGERSTA  BJ5401  25 m  1:25.91   
57  175  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m  1:26.10   
58  52  Sandell Vilma  2000  BORLÄNGE  BC4400  25 m  1:26.63   
59  210  Öncu Ani Helin  2001  UPSALA S  BB3401  25 m  1:26.92   
60  190  Langö Astrid  2002  UPSALA S  AF3202  25 m  1:27.77   
61  156  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  1:27.95   
62  177  Domeij Sofia  2002  UPSALA S  AN9602  25 m  1:28.68   
63  82  Moberg Hanna  2001  GIMO SS  AH1201  25 m  1:29.15   
64  125  Vogel Ella  2001  HEDEMORA  AY4801  25 m  1:30.18   
65  123  Hallström Maja  2000  HEDEMORA  BM5400  25 m  1:31.10   
66  129  Jones Julia  2000  LEKSAND  BE0400  25 m  1:31.60   
67  110  Hägglund Nora  2001  HARNÄS SKU  AY7401  25 m  1:31.68   
68  122  Eriksson Emelie  2000  HEDEMORA  BN0600  25 m  1:31.87   
69  137  Gustafsson Alice  2002  LUDVIKA SS  AC0802  25 m  1:32.09   
70  43  Arola Sanna  2002  BORLÄNGE  AY1802  25 m  1:32.48   
71  101  Andersson Sara  2000  HARNÄS SKU  BD7200  25 m  1:32.77   
72  182  Giacomini Alba  2001  UPSALA S  AZ8201  25 m  1:33.78   
73  164  Backfält Ellinor  2000  SÖDERHAMN  BK1400  25 m  1:33.93   
74  189  Karlsson Wilma  2001  UPSALA S  AO4401  25 m  1:34.14   
75  45  Kallin Linnea  2001  BORLÄNGE  AZ4201  25 m  1:34.18   
76  169  Jernberg Lovis  2002  SÖDERHAMN  BC7402  25 m  1:34.37   
77  150  Kral Emma  2001  SS MORA  BE9201  25 m  1:35.54   
78  117  Trabold Olivia  2000  HARNÄS SKU  BF1600  25 m  1:37.58   
79  70  Olsson Ebba  2000  FALUN  AZ6800  25 m  1:39.18   
80  48  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  1:39.59   
81  148  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  1:40.73   
82  221  Skogh Elvira  2000  FAGERSTA  BI3200  25 m  1:41.11   
83  222  Olsson Agnes  2002  FALUN  AH4402  25 m  1:41.68   
84  144  Serlander Alice  2002  LUDVIKA SS  AM8602  25 m  1:41.90   
85  191  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  1:42.46   
86  113  Lind Elvira  2001  HARNÄS SKU  BP0801  25 m  1:42.48   
87  128  Granström Emma  2002  LEKSAND  AY6402  25 m  1:42.71   
88  106  Eriksson Molly  2001  HARNÄS SKU  AZ0801  25 m  1:47.66   
89  135  Fälldin Cecilia  2002  LUDVIKA SS  AG8602  25 m  1:48.99   
90  198  Nyholm Sara  2002  UPSALA S  AK1802  25 m  1:49.77   
91  47  Klyftell Elsa  2002  BORLÄNGE  BE1802  25 m  1:52.77   
92  176  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m  1:54.75   
93  116  Tallberg Sabrina  2001  HARNÄS SKU  AZ3801  25 m  2:04.38   
94  91  Lundén Ida  2002  GÄVLE SS  AW0602  25 m     
95  168  Jansson-Söderman Emma  2001  SÖDERHAMN  BH6401  25 m     
96  174  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m     
97  179  Eriksson Julia  2000  UPSALA S  BK8600  25 m     
98  195  Mamedova Djamila  2001  UPSALA S  BB6201  25 m     
99  197  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m     
100  206  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m     
101  226  Larsson Nikita  2001  UPSALA S  BD2201  25 m     
 
Gren 10, 100m Frisim P 11-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
172  Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  25 m  1:08.02   
158  Nordgren Elias  2001  SALA SS  AE2101  25 m  1:08.25   
154  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  1:08.81   
141  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  1:09.95   
41  Westling Emil  2000  BOLLNÄS SS  AO5100  25 m  1:11.06   
185  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m  1:11.07   
90  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  1:11.50   
88  Borg William  2000  GÄVLE SS  AG6700  25 m  1:11.57   
133  Batista-Gröndahl Philip  2000  LUDVIKA SS  AH4700  25 m  1:14.13   
10  71  Renström Mathias  2001  FALUN  AM5101  25 m  1:16.79   
11  209  Ödman Gustav  2000  UPSALA S  AC3700  25 m  1:17.20   
12  104  Carlsson Adam  2001  HARNÄS SKU  AK1901  25 m  1:17.90   
13  40  Nordh Marcus  2000  BOLLNÄS SS  AS7900  25 m  1:20.23   
14  67  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  1:20.68   
15  200  Shiva Kevin  2002  UPSALA S  AB1102  25 m  1:21.12   
16  196  Matti Milan  2001  UPSALA S  AF3901  25 m  1:22.95   
17  38  Flykt Lucas  2001  BOLLNÄS SS  AO6101  25 m  1:23.05   
18  228  Sverker Samuel  2001  UPSALA S  AN7301  25 m  1:23.47   
19  53  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  1:23.55   
20  46  Kieksi Carl  2000  BORLÄNGE  AQ9100  25 m  1:26.13   
21  151  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  1:26.18   
22  207  Wohlin Axel  2001  UPSALA S  AK2501  25 m  1:26.32   
23  227  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  25 m  1:27.32   
24  147  Grudin Ludvig  2001  SS MORA  AO8301  25 m  1:28.43   
25  188  Högman Thomas  2000  UPSALA S  AS4300  25 m  1:30.95   
26  187  Hanson Simon  2000  UPSALA S  AT6700  25 m  1:30.98   
27  186  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m  1:31.62   
28  118  Ålenius Marcus  2001  HARNÄS SKU  AQ6901  25 m  1:33.24   
29  193  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m  1:34.45   
30  180  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  1:34.52   
31  80  Engman Daniel  2001  GIMO SS  AD8501  25 m  1:34.85   
32  225  Botling Carl  2001  UPSALA S  AN0101  25 m  1:36.04   
33  178  Douib Jonathan  2000  UPSALA S  AS8100  25 m  1:36.25   
34  203  Sörby Hugo  2001  UPSALA S  AF2901  25 m  1:36.71   
35  194  Ma Hemming  2000  UPSALA S  AS3500  25 m  1:40.95   
36  111  Kargsten Alexander  2000  HARNÄS SKU  AR7900  25 m  1:44.83   
37  85  Lindholm Adam  2002  GRÄNGES SS  AA0702  25 m  1:47.31   
38  204  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  25 m  1:59.45   
39  205  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  25 m  2:02.13   
40  183  Gorantsyan David  2000  UPSALA S  AT3700  25 m     
41  184  Granelli Simon  2002  UPSALA S  AJ5902  25 m     
42  199  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  AE8902  25 m     
 
Gren 11, 50m Frisim F-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
140  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  35.81   
208  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  39.30   
165  Berg Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  40.19   
167  Flyman Viktoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  40.64   
94  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  41.03   
81  Hong Felicia  2003  GIMO SS  AA8603  25 m  42.88   
136  Granberg Ida  2003  LUDVIKA SS  AF2603  25 m  44.20   
57  Bölja-Strandlund Dione  2004  FAGERSTA  AK8204  25 m  45.58   
69  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  48.71   
10  108  Florén Frida  2004  HARNÄS SKU  AB1404  25 m  48.97   
11  115  Philipsson Anna  2003  HARNÄS SKU  AQ2803  25 m  55.79   
12  109  Helde Liv  2003  HARNÄS SKU    25 m  58.86   
13  84  Gustavsson Vanessa  2004  GRÄNGES SS  AD9204  25 m     
 
Gren 12, 50m Frisim P-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
89  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  37.74   
202  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  38.47   
98  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  46.98   
51  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  50.08   
103  Bostrand David  2003  HARNÄS SKU  AH6103  25 m  1:03.04   
83  Gustavsson Sebastian  2003  GRÄNGES SS  AE8703  25 m     
95  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m     
229  Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m     
 
Gren 13, 4X50m Medley F 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
99  Gävle SS Damer [2000]  2000  GÄVLE SS    25 m  2:22.83   
220  Upsala S Småflickorna  2000  UPSALA S    25 m  2:29.38   
121  Harnäs Sku Damer Lag 1  2001  HARNÄS SKU    25 m  2:38.23   
76  Falu Simsällskap Lag 1  2000  FALUN    25 m  2:44.35   
153  SS Mora Damer  2000  SS MORA    25 m  2:51.49   
119  Harnäs Sku Damer [2001]  2001  HARNÄS SKU    25 m  2:53.08   
78  Falu Simsällskap Lag 2  2000  FALUN    25 m  2:55.63   
54  Borlänge Damer [2000]  2000  BORLÄNGE    25 m  2:59.62   
161  Sala SS Damer [2000]  2000  SALA SS    25 m  3:01.20   
10  212  Upsala S Fl 2 [2000]  2000  UPSALA S    25 m  3:14.60   
11  211  Upsala S Fl 1 [2000]  2000  UPSALA S    25 m  3:20.13   
12  126  Hedemora Damer [2000]  2000  HEDEMORA    25 m     
 
Gren 14, 4X100m Medley F 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
146  Ludvika SS Småproffsen  2000  LUDVIKA SS    25 m  5:18.46   
132  Leksand Damer [2000]  2000  LEKSAND    25 m  5:58.13   
54  Borlänge Damer [2000]  2000  BORLÄNGE    25 m  6:30.00   
76  Falu Simsällskap Lag 1  2000  FALUN    25 m     
 
Gren 15, 4X50m Medley P 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
215  Upsala S Herrar Lag 1  2000  UPSALA S    25 m  2:28.51   
100  Gävle SS Herrar [2000]  2000  GÄVLE SS    25 m  2:46.02   
216  Upsala S Herrar Lag 2  2000  UPSALA S    25 m  2:53.66   
217  Upsala S Herrar Lag 3  2000  UPSALA S    25 m  3:17.82   
218  Upsala S Herrar Lag 4  2000  UPSALA S    25 m  3:18.06   
 
Gren 17, 4X50m Medley F-11 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
213  Upsala S Fl 3 [2002]  2002  UPSALA S    25 m  3:00.07   
171  Söderhamn Damer [2002]  2002  SÖDERHAMN    25 m  3:04.12   
79  Falun Damer [2002]  2002  FALUN    25 m  3:04.41   
145  Ludvika SS Miniproffsen  2002  LUDVIKA SS    25 m  3:09.42   
214  Upsala S Fl 4 [2002]  2002  UPSALA S    25 m  3:18.14   
120  Harnäs Sku Damer Lag 1  2002  HARNÄS SKU    25 m  3:25.25   
55  Borlänge Damer [2002]  2002  BORLÄNGE    25 m     
 
Gren 18, 4X50m Medley P-11 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
219  Upsala S Lag 5 [2002]  2002  UPSALA S    25 m  3:09.32   
 
Gren 19, 400m Frisim F-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
142  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  5:00.36   
86  Barresäter Tova  2000  GÄVLE SS  AM6800  25 m  5:18.10   
139  Jansson Maja  2000  LUDVIKA SS  AQ3200  25 m  5:30.76   
130  Junevik Sara  2000  LEKSAND  AL3400  25 m  5:31.35   
162  Humling Agnes  2000  SANDVIKEN  AV2400  25 m  5:36.35   
62  Adrelius Tova  2000  FALUN  AV4600  25 m  5:51.79   
102  Björkbacka Hannah  2000  HARNÄS SKU  BF1400  25 m  5:54.00   
66  Gunnarsson Ella  2000  FALUN  BB4800  25 m  6:01.29   
37  Amundsson Sara  2000  BOLLNÄS SS  AZ9200  25 m  6:02.59   
10  170  Nilsson Cecilina  2000  SÖDERHAMN  AZ7200  25 m  6:08.71   
11  124  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  6:26.55   
12  123  Hallström Maja  2000  HEDEMORA  BM5400  25 m  6:30.00   
13  52  Sandell Vilma  2000  BORLÄNGE  BC4400  25 m  6:37.67   
14  75  Ytterholm Saga  2000  FALUN  BB5800  25 m  7:01.40   
 
Gren 20, 400m Frisim P-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
141  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  5:13.96   
133  Batista-Gröndahl Philip  2000  LUDVIKA SS  AH4700  25 m  5:34.45   
154  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  5:39.25   
41  Westling Emil  2000  BOLLNÄS SS  AO5100  25 m  5:44.29   
40  Nordh Marcus  2000  BOLLNÄS SS  AS7900  25 m  6:10.13   
178  Douib Jonathan  2000  UPSALA S  AS8100  25 m     
183  Gorantsyan David  2000  UPSALA S  AT3700  25 m     
185  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m     
187  Hanson Simon  2000  UPSALA S  AT6700  25 m     
10  194  Ma Hemming  2000  UPSALA S  AS3500  25 m     
 
Gren 21, 200m Frisim F-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
59  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  2:31.06   
224  Alpergin Mina  2001  UPSALA S  AO2401  25 m  2:37.61   
64  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  25 m  2:39.24   
105  Carlsson Elina  2001  HARNÄS SKU  AS5801  25 m  2:44.63   
138  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  2:49.78   
152  Östling Emmy  2001  SS MORA  AI8401  25 m  2:53.61   
223  Eriksson Alice  2001  HARNÄS SKU  AZ9601  25 m  2:54.68   
143  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  2:57.52   
134  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  3:03.56   
10  110  Hägglund Nora  2001  HARNÄS SKU  AY7401  25 m  3:10.20   
11  50  Lindqvist Nora  2001  BORLÄNGE  AF6401  25 m  3:11.99   
12  82  Moberg Hanna  2001  GIMO SS  AH1201  25 m  3:19.72   
13  49  Leijström Karin  2001  BORLÄNGE  AG8701  25 m  3:20.88   
14  61  Abela Emelie  2001  FALUN  AR7201  25 m  3:22.11   
15  106  Eriksson Molly  2001  HARNÄS SKU  AZ0801  25 m  3:31.63   
16  45  Kallin Linnea  2001  BORLÄNGE  AZ4201  25 m  4:03.10   
17  189  Karlsson Wilma  2001  UPSALA S  AO4401  25 m     
18  195  Mamedova Djamila  2001  UPSALA S  BB6201  25 m     
19  206  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m     
20  226  Larsson Nikita  2001  UPSALA S  BD2201  25 m     
 
Gren 22, 200m Frisim P-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
158  Nordgren Elias  2001  SALA SS  AE2101  25 m  2:29.66   
90  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  2:36.01   
71  Renström Mathias  2001  FALUN  AM5101  25 m  2:42.47   
104  Carlsson Adam  2001  HARNÄS SKU  AK1901  25 m  2:44.56   
67  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  2:54.44   
207  Wohlin Axel  2001  UPSALA S  AK2501  25 m  3:23.33   
180  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  3:28.06   
80  Engman Daniel  2001  GIMO SS  AD8501  25 m     
147  Grudin Ludvig  2001  SS MORA  AO8301  25 m     
10  193  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m     
11  196  Matti Milan  2001  UPSALA S  AF3901  25 m     
12  203  Sörby Hugo  2001  UPSALA S  AF2901  25 m     
13  204  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  25 m     
14  205  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  25 m     
15  225  Botling Carl  2001  UPSALA S  AN0101  25 m     
16  227  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  25 m     
17  228  Sverker Samuel  2001  UPSALA S  AN7301  25 m     
 
Gren 23, 100m Fjärilsim F 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
142  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  1:14.54   
163  Sand Alva  2000  SANDVIKEN  AL4600  25 m  1:17.69   
139  Jansson Maja  2000  LUDVIKA SS  AQ3200  25 m  1:18.59   
96  Wallin Sarah  2000  GÄVLE SS  AH9800  25 m  1:23.35   
181  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  1:24.33   
130  Junevik Sara  2000  LEKSAND  AL3400  25 m  1:25.03   
201  Sved Lovisa  2000  UPSALA S  BB0400  25 m  1:27.48   
131  Skoglund Petronella  2000  LEKSAND  AL4400  25 m  1:27.76   
66  Gunnarsson Ella  2000  FALUN  BB4800  25 m  1:27.96   
10  105  Carlsson Elina  2001  HARNÄS SKU  AS5801  25 m  1:29.60   
11  87  Borg Jennifer  2001  GÄVLE SS  AF1801  25 m  1:29.70   
12  44  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  1:31.89   
13  162  Humling Agnes  2000  SANDVIKEN  AV2400  25 m  1:33.91   
14  138  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  1:35.96   
15  112  Karlsson Minje  2000  HARNÄS SKU  BL4600  25 m  1:44.09   
16  143  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  1:53.15   
17  134  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  1:55.69   
18  39  Klang Alva  2000  BOLLNÄS SS  AS5800  25 m     
19  68  Jobs Sandra  2000  FALUN  BB3800  25 m     
 
Gren 24, 100m Fjärilsim P 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
185  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m  1:21.73   
133  Batista-Gröndahl Philip  2000  LUDVIKA SS  AH4700  25 m  1:25.82   
88  Borg William  2000  GÄVLE SS  AG6700  25 m  1:28.46   
194  Ma Hemming  2000  UPSALA S  AS3500  25 m  1:31.52   
38  Flykt Lucas  2001  BOLLNÄS SS  AO6101  25 m  1:37.34   
209  Ödman Gustav  2000  UPSALA S  AC3700  25 m  1:38.21   
141  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  1:43.30   
40  Nordh Marcus  2000  BOLLNÄS SS  AS7900  25 m     
67  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m     
10  71  Renström Mathias  2001  FALUN  AM5101  25 m     
 
Gren 25, 50m Fjärilsim F 11-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
92  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  37.14   
166  Berg Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  37.41   
72  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  38.79   
152  Östling Emmy  2001  SS MORA  AI8401  25 m  42.18   
168  Jansson-Söderman Emma  2001  SÖDERHAMN  BH6401  25 m  43.49   
175  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m  43.57   
223  Eriksson Alice  2001  HARNÄS SKU  AZ9601  25 m  45.06   
137  Gustafsson Alice  2002  LUDVIKA SS  AC0802  25 m  45.08   
210  Öncu Ani Helin  2001  UPSALA S  BB3401  25 m  45.24   
10  107  Florén Clara  2002  HARNÄS SKU  AL6202  25 m  45.36   
11  50  Lindqvist Nora  2001  BORLÄNGE  AF6401  25 m  45.40   
12  61  Abela Emelie  2001  FALUN  AR7201  25 m  46.19   
13  125  Vogel Ella  2001  HEDEMORA  AY4801  25 m  46.83   
14  49  Leijström Karin  2001  BORLÄNGE  AG8701  25 m  46.98   
15  226  Larsson Nikita  2001  UPSALA S  BD2201  25 m  47.38   
16  63  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  47.51   
17  58  Bölja-Strandlund Nike  2002  FAGERSTA  AS6802  25 m  47.75   
18  60  Smedberg Tilda  2001  FAGERSTA  BJ5401  25 m  48.00   
19  191  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  48.49   
20  176  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m  49.76   
21  189  Karlsson Wilma  2001  UPSALA S  AO4401  25 m  50.25   
22  198  Nyholm Sara  2002  UPSALA S  AK1802  25 m  50.26   
23  177  Domeij Sofia  2002  UPSALA S  AN9602  25 m  51.11   
24  206  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  52.45   
25  156  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  52.81   
26  113  Lind Elvira  2001  HARNÄS SKU  BP0801  25 m  53.97   
27  82  Moberg Hanna  2001  GIMO SS  AH1201  25 m  54.24   
28  190  Langö Astrid  2002  UPSALA S  AF3202  25 m  54.49   
29  148  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  54.91   
30  110  Hägglund Nora  2001  HARNÄS SKU  AY7401  25 m  55.07   
31  116  Tallberg Sabrina  2001  HARNÄS SKU  AZ3801  25 m  55.72   
32  45  Kallin Linnea  2001  BORLÄNGE  AZ4201  25 m  56.66   
33  144  Serlander Alice  2002  LUDVIKA SS  AM8602  25 m  58.86   
34  135  Fälldin Cecilia  2002  LUDVIKA SS  AG8602  25 m  1:00.56   
35  128  Granström Emma  2002  LEKSAND  AY6402  25 m     
36  197  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m     
 
Gren 26, 50m Fjärilsim P 11-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
158  Nordgren Elias  2001  SALA SS  AE2101  25 m  36.89   
90  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  37.69   
71  Renström Mathias  2001  FALUN  AM5101  25 m  39.28   
38  Flykt Lucas  2001  BOLLNÄS SS  AO6101  25 m  40.35   
228  Sverker Samuel  2001  UPSALA S  AN7301  25 m  42.32   
67  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  43.81   
196  Matti Milan  2001  UPSALA S  AF3901  25 m  44.12   
200  Shiva Kevin  2002  UPSALA S  AB1102  25 m  44.55   
203  Sörby Hugo  2001  UPSALA S  AF2901  25 m  45.14   
10  53  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  46.12   
11  118  Ålenius Marcus  2001  HARNÄS SKU  AQ6901  25 m  46.18   
12  151  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  49.08   
13  199  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  AE8902  25 m  51.66   
14  225  Botling Carl  2001  UPSALA S  AN0101  25 m  53.09   
15  193  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m  53.56   
16  207  Wohlin Axel  2001  UPSALA S  AK2501  25 m  56.62   
17  147  Grudin Ludvig  2001  SS MORA  AO8301  25 m     
18  186  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m     
19  227  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  25 m     
 
Gren 27, 25m Fjärilsim F-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
140  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  20.19   
165  Berg Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  20.32   
208  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  20.81   
167  Flyman Viktoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  22.17   
136  Granberg Ida  2003  LUDVIKA SS  AF2603  25 m  22.71   
94  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  23.11   
108  Florén Frida  2004  HARNÄS SKU  AB1404  25 m  25.15   
81  Hong Felicia  2003  GIMO SS  AA8603  25 m  25.32   
84  Gustavsson Vanessa  2004  GRÄNGES SS  AD9204  25 m     
 
Gren 28, 25m Fjärilsim P-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
202  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  21.11   
89  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  21.24   
98  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  38.49   
 
Gren 29, 100m Ryggsim F 11-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
163  Sand Alva  2000  SANDVIKEN  AL4600  25 m  1:15.30   
142  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  1:16.64   
130  Junevik Sara  2000  LEKSAND  AL3400  25 m  1:18.15   
86  Barresäter Tova  2000  GÄVLE SS  AM6800  25 m  1:18.22   
162  Humling Agnes  2000  SANDVIKEN  AV2400  25 m  1:19.19   
92  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  1:19.79   
139  Jansson Maja  2000  LUDVIKA SS  AQ3200  25 m  1:19.84   
96  Wallin Sarah  2000  GÄVLE SS  AH9800  25 m  1:20.41   
224  Alpergin Mina  2001  UPSALA S  AO2401  25 m  1:20.59   
10  152  Östling Emmy  2001  SS MORA  AI8401  25 m  1:21.26   
11  64  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  25 m  1:22.42   
12  181  Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  1:23.21   
13  166  Berg Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  1:23.82   
14  62  Adrelius Tova  2000  FALUN  AV4600  25 m  1:24.44   
15  59  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  1:24.47   
16  134  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  1:24.52   
17  39  Klang Alva  2000  BOLLNÄS SS  AS5800  25 m  1:25.27   
18  87  Borg Jennifer  2001  GÄVLE SS  AF1801  25 m  1:25.55   
19  131  Skoglund Petronella  2000  LEKSAND  AL4400  25 m  1:26.75   
20  37  Amundsson Sara  2000  BOLLNÄS SS  AZ9200  25 m  1:26.85   
21  73  Söderkvist Maja  2000  FALUN  AX0200  25 m  1:28.17   
22  143  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  1:29.56   
23  102  Björkbacka Hannah  2000  HARNÄS SKU  BF1400  25 m  1:29.78   
24  68  Jobs Sandra  2000  FALUN  BB3800  25 m  1:30.13   
25  44  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  1:32.23   
26  66  Gunnarsson Ella  2000  FALUN  BB4800  25 m  1:33.07   
27  61  Abela Emelie  2001  FALUN  AR7201  25 m  1:33.18   
28  114  Norin Wilma  2000  HARNÄS SKU  AW3397  25 m  1:34.06   
29  138  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  1:34.11   
30  42  Åkerman Nelli  2000  BOLLNÄS SS  AT6200  25 m  1:34.20   
31  170  Nilsson Cecilina  2000  SÖDERHAMN  AZ7200  25 m  1:34.31   
32  192  Leijonhufvud Alma  2000  UPSALA S  BG2200  25 m  1:34.80   
33  107  Florén Clara  2002  HARNÄS SKU  AL6202  25 m  1:34.94   
34  206  Wiell Jeanna  2001  UPSALA S  BB9201  25 m  1:35.08   
35  226  Larsson Nikita  2001  UPSALA S  BD2201  25 m  1:35.38   
36  72  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  1:35.49   
37  58  Bölja-Strandlund Nike  2002  FAGERSTA  AS6802  25 m  1:36.25   
38  124  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  1:36.86   
39  127  Deras Hanna  2001  LEKSAND  AY2201  25 m  1:37.05   
40  190  Langö Astrid  2002  UPSALA S  AF3202  25 m  1:37.50   
41  65  Frank Erika  2001  FALUN  BD5801  25 m  1:37.77   
42  191  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  1:38.03   
43  63  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  1:38.05   
44  60  Smedberg Tilda  2001  FAGERSTA  BJ5401  25 m  1:38.10   
45  175  Byström Stina  2002  UPSALA S  AD7202  25 m  1:38.48   
46  149  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  1:39.08   
47  82  Moberg Hanna  2001  GIMO SS  AH1201  25 m  1:39.19   
48  223  Eriksson Alice  2001  HARNÄS SKU  AZ9601  25 m  1:39.59   
49  52  Sandell Vilma  2000  BORLÄNGE  BC4400  25 m  1:40.41   
50  74  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  1:41.55   
51  75  Ytterholm Saga  2000  FALUN  BB5800  25 m  1:42.30   
52  123  Hallström Maja  2000  HEDEMORA  BM5400  25 m  1:42.50   
53  148  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  1:42.81   
54  117  Trabold Olivia  2000  HARNÄS SKU  BF1600  25 m  1:43.33   
55  125  Vogel Ella  2001  HEDEMORA  AY4801  25 m  1:44.53   
56  50  Lindqvist Nora  2001  BORLÄNGE  AF6401  25 m  1:45.64   
57  112  Karlsson Minje  2000  HARNÄS SKU  BL4600  25 m  1:45.76   
58  137  Gustafsson Alice  2002  LUDVIKA SS  AC0802  25 m  1:45.80   
59  49  Leijström Karin  2001  BORLÄNGE  AG8701  25 m  1:46.33   
60  176  Cantar Victoria  2002  UPSALA S  AF7202  25 m  1:46.68   
61  182  Giacomini Alba  2001  UPSALA S  AZ8201  25 m  1:47.06   
62  101  Andersson Sara  2000  HARNÄS SKU  BD7200  25 m  1:47.19   
63  177  Domeij Sofia  2002  UPSALA S  AN9602  25 m  1:47.84   
64  150  Kral Emma  2001  SS MORA  BE9201  25 m  1:49.45   
65  198  Nyholm Sara  2002  UPSALA S  AK1802  25 m  1:49.49   
66  113  Lind Elvira  2001  HARNÄS SKU  BP0801  25 m  1:50.09   
67  45  Kallin Linnea  2001  BORLÄNGE  AZ4201  25 m  1:50.17   
68  157  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  1:50.63   
69  122  Eriksson Emelie  2000  HEDEMORA  BN0600  25 m  1:52.28   
70  144  Serlander Alice  2002  LUDVIKA SS  AM8602  25 m  1:53.06   
71  106  Eriksson Molly  2001  HARNÄS SKU  AZ0801  25 m  1:54.49   
72  135  Fälldin Cecilia  2002  LUDVIKA SS  AG8602  25 m  1:56.01   
73  47  Klyftell Elsa  2002  BORLÄNGE  BE1802  25 m  2:20.18   
74  48  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  2:20.18   
75  116  Tallberg Sabrina  2001  HARNÄS SKU  AZ3801  25 m  2:31.86   
76  70  Olsson Ebba  2000  FALUN  AZ6800  25 m     
77  128  Granström Emma  2002  LEKSAND  AY6402  25 m     
78  129  Jones Julia  2000  LEKSAND  BE0400  25 m     
79  169  Jernberg Lovis  2002  SÖDERHAMN  BC7402  25 m     
80  174  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m     
81  179  Eriksson Julia  2000  UPSALA S  BK8600  25 m     
82  189  Karlsson Wilma  2001  UPSALA S  AO4401  25 m     
83  195  Mamedova Djamila  2001  UPSALA S  BB6201  25 m     
84  197  Norin Emma  2002  UPSALA S  AR4802  25 m     
85  210  Öncu Ani Helin  2001  UPSALA S  BB3401  25 m     
86  222  Olsson Agnes  2002  FALUN  AH4402  25 m     
 
Gren 30, 100m Ryggsim P 11-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
172  Almasi Alexander  2000  UPSALA S  AB0300  25 m  1:15.95   
88  Borg William  2000  GÄVLE SS  AG6700  25 m  1:17.87   
185  Göransson Carl  2000  UPSALA S  AQ8300  25 m  1:18.31   
90  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  1:18.65   
158  Nordgren Elias  2001  SALA SS  AE2101  25 m  1:19.73   
154  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  1:20.55   
141  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  1:22.98   
41  Westling Emil  2000  BOLLNÄS SS  AO5100  25 m  1:25.59   
196  Matti Milan  2001  UPSALA S  AF3901  25 m  1:25.90   
10  200  Shiva Kevin  2002  UPSALA S  AB1102  25 m  1:28.56   
11  133  Batista-Gröndahl Philip  2000  LUDVIKA SS  AH4700  25 m  1:29.08   
12  228  Sverker Samuel  2001  UPSALA S  AN7301  25 m  1:32.54   
13  71  Renström Mathias  2001  FALUN  AM5101  25 m  1:32.67   
14  187  Hanson Simon  2000  UPSALA S  AT6700  25 m  1:35.36   
15  203  Sörby Hugo  2001  UPSALA S  AF2901  25 m  1:35.46   
16  104  Carlsson Adam  2001  HARNÄS SKU  AK1901  25 m  1:35.56   
17  209  Ödman Gustav  2000  UPSALA S  AC3700  25 m  1:36.03   
18  40  Nordh Marcus  2000  BOLLNÄS SS  AS7900  25 m  1:37.30   
19  46  Kieksi Carl  2000  BORLÄNGE  AQ9100  25 m  1:38.33   
20  67  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  1:38.75   
21  38  Flykt Lucas  2001  BOLLNÄS SS  AO6101  25 m  1:40.49   
22  53  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  1:42.52   
23  199  Nystrand Edwin  2002  UPSALA S  AE8902  25 m  1:42.89   
24  207  Wohlin Axel  2001  UPSALA S  AK2501  25 m  1:45.26   
25  180  Fischer Jonatan  2001  UPSALA S  AM1301  25 m  1:45.89   
26  188  Högman Thomas  2000  UPSALA S  AS4300  25 m  1:46.82   
27  151  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  1:48.48   
28  118  Ålenius Marcus  2001  HARNÄS SKU  AQ6901  25 m  1:48.59   
29  80  Engman Daniel  2001  GIMO SS  AD8501  25 m  1:50.47   
30  111  Kargsten Alexander  2000  HARNÄS SKU  AR7900  25 m  1:51.07   
31  204  Wallin Max  2001  UPSALA S  AE0301  25 m  2:14.76   
32  205  Wallin Noel  2001  UPSALA S  AE1301  25 m  2:18.41   
33  85  Lindholm Adam  2002  GRÄNGES SS  AA0702  25 m     
34  147  Grudin Ludvig  2001  SS MORA  AO8301  25 m     
35  183  Gorantsyan David  2000  UPSALA S  AT3700  25 m     
36  186  Hanson Jakob  2002  UPSALA S  AJ4902  25 m     
37  193  Ljunggren Johan  2001  UPSALA S  AN6101  25 m     
38  194  Ma Hemming  2000  UPSALA S  AS3500  25 m     
39  225  Botling Carl  2001  UPSALA S  AN0101  25 m     
40  227  Rosvall Philip  2001  UPSALA S  AP2501  25 m     
 
Gren 31, 50m Ryggsim F-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
165  Berg Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  45.32   
140  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  45.57   
208  Zarei Geshin  2003  UPSALA S  AB9603  25 m  46.98   
167  Flyman Viktoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  47.36   
81  Hong Felicia  2003  GIMO SS  AA8603  25 m  49.53   
108  Florén Frida  2004  HARNÄS SKU  AB1404  25 m  49.61   
94  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  50.26   
136  Granberg Ida  2003  LUDVIKA SS  AF2603  25 m  51.12   
69  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  53.00   
10  109  Helde Liv  2003  HARNÄS SKU    25 m  1:01.91   
11  115  Philipsson Anna  2003  HARNÄS SKU  AQ2803  25 m  1:07.55   
 
Gren 32, 50m Ryggsim P-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
89  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  44.71   
202  Söderberg Mikael  2003  UPSALA S  AA9303  25 m  50.27   
98  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  50.91   
51  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  56.36   
103  Bostrand David  2003  HARNÄS SKU  AH6103  25 m  59.83   
83  Gustavsson Sebastian  2003  GRÄNGES SS  AE8703  25 m     
 
Gren 33, 4X50m Frisim F 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
220  Upsala S Småflickorna  2000  UPSALA S    25 m  2:10.16   
99  Gävle SS Damer [2000]  2000  GÄVLE SS    25 m  2:10.42   
76  Falu Simsällskap Lag 1  2000  FALUN    25 m  2:22.66   
78  Falu Simsällskap Lag 2  2000  FALUN    25 m  2:31.37   
161  Sala SS Damer [2000]  2000  SALA SS    25 m  2:31.54   
153  SS Mora Damer  2000  SS MORA    25 m  2:33.38   
211  Upsala S Fl 1 [2000]  2000  UPSALA S    25 m  2:38.50   
121  Harnäs Sku Damer Lag 1  2001  HARNÄS SKU    25 m  2:40.12   
212  Upsala S Fl 2 [2000]  2000  UPSALA S    25 m  2:49.52   
10  54  Borlänge Damer [2000]  2000  BORLÄNGE    25 m     
11  126  Hedemora Damer [2000]  2000  HEDEMORA    25 m     
 
Gren 34, 4X100m Frisim F 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
146  Ludvika SS Småproffsen  2000  LUDVIKA SS    25 m  4:53.56   
121  Harnäs Sku Damer Lag 1  2001  HARNÄS SKU    25 m  5:04.21   
76  Falu Simsällskap Lag 1  2000  FALUN    25 m  5:12.29   
132  Leksand Damer [2000]  2000  LEKSAND    25 m  5:19.04   
54  Borlänge Damer [2000]  2000  BORLÄNGE    25 m  5:31.52   
78  Falu Simsällskap Lag 2  2000  FALUN    25 m  5:42.64   
 
Gren 35, 4X50m Frisim P 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
215  Upsala S Herrar Lag 1  2000  UPSALA S    25 m  2:14.97   
100  Gävle SS Herrar [2000]  2000  GÄVLE SS    25 m  2:30.09   
216  Upsala S Herrar Lag 2  2000  UPSALA S    25 m  2:31.18   
217  Upsala S Herrar Lag 3  2000  UPSALA S    25 m  2:43.54   
231  Harnäs Sku Pojkar Lag 1  2000  HARNÄS SKU    25 m  2:55.67   
230  Harnäs Sku Pojkar Lag 2  2000  HARNÄS SKU    25 m  3:12.81   
218  Upsala S Herrar Lag 4  2000  UPSALA S    25 m     
 
Gren 37, 4X50m Frisim F-11 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
213  Upsala S Fl 3 [2002]  2002  UPSALA S    25 m  2:35.64   
171  Söderhamn Damer [2002]  2002  SÖDERHAMN    25 m  2:37.53   
79  Falun Damer [2002]  2002  FALUN    25 m  2:38.89   
145  Ludvika SS Miniproffsen  2002  LUDVIKA SS    25 m  2:42.10   
214  Upsala S Fl 4 [2002]  2002  UPSALA S    25 m  2:51.42   
55  Borlänge Damer [2002]  2002  BORLÄNGE    25 m  3:00.00   
120  Harnäs Sku Damer Lag 1  2002  HARNÄS SKU    25 m  3:05.31   
 
Gren 38, 4X50m Frisim P-11 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
219  Upsala S Lag 5 [2002]  2002  UPSALA S    25 m  2:37.85   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.21.01  Utskriftsdatum  08 april 2013 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  18:31