Deltagarlista Gren 1-38 
 
  Tävling  Väsman open 2011    Utskriftsdatum  08 februari 2011   
  Tävlingsort  Ludvika    Utskriftstid  23:05   
  Arrangör  Ludvika Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  2011-02-19         
 
 
Gren 1, 50m Frisim Herrar Öppen 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
116  Anttila Nisse  1987  BORLÄNGE  AJ4587  25 m  25.09   
190  Galjaart Max  1994  LUDVIKA SS  AZ9594  25 m  25.45   
127  Schönberg Nils  1989  BORLÄNGE  AM4989  25 m  25.85   
211  Schmidt Eric  1992  LUDVIKA SS  AO1992  25 m  26.01   
189  Fredriksson Oscar  1994  LUDVIKA SS  AC3594  25 m  26.22   
184  Dagvall Robert  1992  LUDVIKA SS  AG8992  25 m  27.06   
188  Fredriksson Marcus  1992  LUDVIKA SS  AL4392  25 m  27.11   
114  Altzar Oskar  1992  BORLÄNGE  AX7792  25 m  28.56   
201  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  29.31   
10  117  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  31.39   
11  122  Karlsson Kristoffer  1997  BORLÄNGE  AO1997  25 m  33.15   
12  124  Litborn Daniel  1998  BORLÄNGE  AO8198  25 m  33.17   
13  183  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  34.37   
14  215  Söderholm Emil  1999  LUDVIKA SS  AG5599  25 m  35.09   
15  192  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  35.11   
16  144  Peltomaa Linus  2000  FALUN  AD0300  25 m  36.18   
17  181  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  37.34   
18  178  Batista-Gröndahl Philip  2000  LUDVIKA SS  AH4700  25 m  38.13   
19  209  Rydelius Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL9799  25 m  38.66   
20  198  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  39.56   
21  126  Olsson Simon  1998  BORLÄNGE  AS7398  25 m  40.43   
22  129  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  45.29   
23  216  Söderholm Linus  2002  LUDVIKA SS  AA6502  25 m  45.41   
24  214  Söderholm Dennis  2000  LUDVIKA SS  AH8100  25 m  57.69   
 
Gren 2, 50m Frisim Damer Öppen 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
203  Lindkvist Josefin  1993  LUDVIKA SS  AK4493  25 m  26.04   
141  Hedman Felicia  1995  FALUN  BR6895  25 m  28.22   
115  Anttila Lina  1987  BORLÄNGE  AV6487  25 m  28.27   
163  Persson Amanda  1996  FILIPSTAD  AA5296  25 m  28.28   
212  Sjöblom Olivia  1997  LUDVIKA SS  AX0497  25 m  28.43   
185  Damberg Angelica  1996  LUDVIKA SS  BK1696  25 m  28.83   
123  Lindefelt Ellen  1994  BORLÄNGE  BA5694  25 m  28.90   
131  Almqvist-Andersson Sophie  1993  FAGERSTA  AV7493  25 m  28.92   
158  Andersson Lina  1996  FILIPSTAD  AL8296  25 m  29.28   
10  133  Karlsson Therese  1997  FAGERSTA  AF9497  25 m  29.38   
11  161  Johansson Ive  1998  FILIPSTAD  AG9898  25 m  30.23   
12  197  Karlsson Julia  1998  LUDVIKA SS  AM1698  25 m  30.44   
13  119  Häggqvist Kajsa-Stina  1994  BORLÄNGE  BX5294  25 m  30.91   
14  159  Henriksson Frida  1995  FILIPSTAD  AH0695  25 m  31.19   
15  152  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  31.45   
16  193  Hellsing Johanna  1996  LUDVIKA SS  AB9296  25 m  31.48   
17  166  Westas Carolina  1996  FILIPSTAD  AK2896  25 m  31.49   
18  139  Fransman Hanna  1995  FALUN  AO9695  25 m  31.70   
19  202  Lindén Linnea  1995  LUDVIKA SS  BA2895  25 m  31.83   
20  177  Accord Elina  1996  LUDVIKA SS  BR2696  25 m  32.29   
21  204  Lundberg Matilda  1995  LUDVIKA SS  BQ9295  25 m  32.37   
22  134  Lindbom Ida  1995  FAGERSTA  BA2695  25 m  32.55   
23  180  Boyle Majken  1996  LUDVIKA SS  BI8296  25 m  32.85   
24  206  Nässlander Johanna  1995  LUDVIKA SS  BO8895  25 m  33.34   
25  205  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  33.49   
26  171  Ståhl Elice  1997  GRÄNGES SS  AX9297  25 m  33.68   
27  113  Abrahamsson Emma  1997  BORLÄNGE  AT6297  25 m  33.74   
28  199  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  34.32   
29  135  Lundin-Bornström Amanda  1998  FAGERSTA  AB8698  25 m  34.56   
30  200  Larsson Jacqueline  1999  LUDVIKA SS  AD1699  25 m  34.60   
31  187  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  34.80   
32  186  Eriksson Maria  1994  LUDVIKA SS  BA7894  25 m  34.93   
33  137  Borbos Josefine  1997  FALUN  BA8297  25 m  35.16   
34  153  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  25 m  35.29   
35  162  Omic Ajla  1999  FILIPSTAD  AH5299  25 m  35.51   
36  172  Östh Rebecka  1999  GRÄNGES SS  AE3699  25 m  35.67   
37  196  Jansson Maja  2000  LUDVIKA SS  AQ3200  25 m  36.04   
38  118  Häggkvist Moa-Lill  1998  BORLÄNGE  AO9298  25 m  36.19   
39  130  Aalto Evelina  1995  FAGERSTA  BU7295  25 m  36.49   
40  213  Sjödin Helena  1998  LUDVIKA SS  AX7498  25 m  39.75   
41  195  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  39.83   
42  179  Björnbom Alice  1999  LUDVIKA SS  AQ3899  25 m  41.20   
43  169  Brunström Jasmine  1999  GRÄNGES SS  AN8299  25 m  41.76   
44  170  Sjöström Emilia  1999  GRÄNGES SS  AE2699  25 m  41.92   
45  194  Hjärtedal Anna  2000  LUDVIKA SS  AG0800  25 m  43.90   
46  128  Waller Alicia  2001  BORLÄNGE  AS7201  25 m  45.41   
47  210  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  46.86   
48  151  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  48.82   
49  217  West Josefine  1999  LUDVIKA SS  AW1299  25 m  51.01   
50  121  Jansson Victoria  2000  BORLÄNGE  AG1800  25 m  52.60   
51  207  Risvik-Sjöström Alva  1999  LUDVIKA SS  BB7899  25 m  52.89   
52  120  Häll Anna  1999  BORLÄNGE  AV9899  25 m  53.76   
53  191  Gustafsson Alice  2002  LUDVIKA SS  AC0802  25 m  55.89   
54  182  Byberg Josefin  2000  LUDVIKA SS  AW1600  25 m  59.77   
55  208  Risvik-Sjöström Moa  1999  LUDVIKA SS  BC1899  25 m  59.99   
56  226  Hansson Michaela  1999  BORLÄNGE  BE4499  25 m     
 
Gren 3, 100m Fjärilsim Herrar ABC 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
184  Dagvall Robert  1992  LUDVIKA SS  AG8992  25 m  1:04.16   
114  Altzar Oskar  1992  BORLÄNGE  AX7792  25 m  1:14.88   
148  Rantanen Rasmus  1997  FALUN  AI7397  25 m  1:17.12   
124  Litborn Daniel  1998  BORLÄNGE  AO8198  25 m  1:21.06   
145  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  1:23.85   
136  Antlöv Filip  1998  FALUN  AE5998  25 m  1:28.12   
150  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  25 m  1:30.52   
215  Söderholm Emil  1999  LUDVIKA SS  AG5599  25 m  1:34.54   
178  Batista-Gröndahl Philip  2000  LUDVIKA SS  AH4700  25 m  1:45.88   
10  122  Karlsson Kristoffer  1997  BORLÄNGE  AO1997  25 m     
 
Gren 4, 200m Fjärilsim Damer A,B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
203  Lindkvist Josefin  1993  LUDVIKA SS  AK4493  25 m  2:26.34   
115  Anttila Lina  1987  BORLÄNGE  AV6487  25 m  2:29.91   
154  Zetterberg Elin  1998  FALUN  AQ6498  25 m     
 
Gren 5, 100m Medley Herrar C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
192  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  1:31.22   
181  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  1:36.98   
144  Peltomaa Linus  2000  FALUN  AD0300  25 m  1:38.36   
209  Rydelius Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL9799  25 m  1:41.49   
198  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  1:47.65   
 
Gren 6, 100m Ryggsim Damer A,B,C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
163  Persson Amanda  1996  FILIPSTAD  AA5296  25 m  1:11.33   
131  Almqvist-Andersson Sophie  1993  FAGERSTA  AV7493  25 m  1:12.20   
212  Sjöblom Olivia  1997  LUDVIKA SS  AX0497  25 m  1:13.74   
141  Hedman Felicia  1995  FALUN  BR6895  25 m  1:15.94   
119  Häggqvist Kajsa-Stina  1994  BORLÄNGE  BX5294  25 m  1:17.82   
154  Zetterberg Elin  1998  FALUN  AQ6498  25 m  1:18.00   
152  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  1:18.69   
204  Lundberg Matilda  1995  LUDVIKA SS  BQ9295  25 m  1:18.80   
133  Karlsson Therese  1997  FAGERSTA  AF9497  25 m  1:19.17   
10  139  Fransman Hanna  1995  FALUN  AO9695  25 m  1:19.44   
11  197  Karlsson Julia  1998  LUDVIKA SS  AM1698  25 m  1:19.58   
12  160  Höjd Elin  1996  FILIPSTAD  AT2296  25 m  1:20.40   
13  146  Persson Lotta  1997  FALUN  BF7897  25 m  1:25.52   
14  180  Boyle Majken  1996  LUDVIKA SS  BI8296  25 m  1:26.31   
15  205  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  1:26.80   
16  137  Borbos Josefine  1997  FALUN  BA8297  25 m  1:27.40   
17  143  Lundqvist Sandra  1998  FALUN  AH4898  25 m  1:27.79   
18  153  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  25 m  1:28.27   
19  118  Häggkvist Moa-Lill  1998  BORLÄNGE  AO9298  25 m  1:30.74   
20  200  Larsson Jacqueline  1999  LUDVIKA SS  AD1699  25 m  1:30.75   
21  171  Ståhl Elice  1997  GRÄNGES SS  AX9297  25 m  1:31.71   
22  135  Lundin-Bornström Amanda  1998  FAGERSTA  AB8698  25 m  1:32.15   
23  199  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  1:33.49   
24  162  Omic Ajla  1999  FILIPSTAD  AH5299  25 m  1:37.09   
25  172  Östh Rebecka  1999  GRÄNGES SS  AE3699  25 m  1:41.58   
26  149  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  1:51.40   
27  169  Brunström Jasmine  1999  GRÄNGES SS  AN8299  25 m  2:00.79   
28  165  Sandström Evelina  1998  FILIPSTAD  BI7698  25 m  2:20.95   
29  179  Björnbom Alice  1999  LUDVIKA SS  AQ3899  25 m     
 
Gren 7, 400m Medley Herrar Öppen 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
116  Anttila Nisse  1987  BORLÄNGE  AJ4587  25 m  4:53.90   
184  Dagvall Robert  1992  LUDVIKA SS  AG8992  25 m  5:24.55   
201  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m     
 
Gren 8, 800m Frisim Damer Öppen 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
115  Anttila Lina  1987  BORLÄNGE  AV6487  25 m  9:40.90   
123  Lindefelt Ellen  1994  BORLÄNGE  BA5694  25 m  9:46.73   
202  Lindén Linnea  1995  LUDVIKA SS  BA2895  25 m  10:51.60   
160  Höjd Elin  1996  FILIPSTAD  AT2296  25 m  10:52.09   
119  Häggqvist Kajsa-Stina  1994  BORLÄNGE  BX5294  25 m  10:52.31   
146  Persson Lotta  1997  FALUN  BF7897  25 m  11:33.66   
137  Borbos Josefine  1997  FALUN  BA8297  25 m  11:43.01   
113  Abrahamsson Emma  1997  BORLÄNGE  AT6297  25 m  12:30.85   
165  Sandström Evelina  1998  FILIPSTAD  BI7698  25 m  14:43.20   
 
Gren 9, 200m Bröstsim Herrar A,B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
127  Schönberg Nils  1989  BORLÄNGE  AM4989  25 m  2:21.99   
190  Galjaart Max  1994  LUDVIKA SS  AZ9594  25 m  2:54.15   
150  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  25 m  3:06.79   
145  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  3:12.50   
117  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  3:13.49   
136  Antlöv Filip  1998  FALUN  AE5998  25 m  3:13.51   
183  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  3:33.36   
 
Gren 10, 50m Bröstsim Damer C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
153  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  25 m  40.95   
187  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  41.40   
196  Jansson Maja  2000  LUDVIKA SS  AQ3200  25 m  44.12   
200  Larsson Jacqueline  1999  LUDVIKA SS  AD1699  25 m  44.58   
205  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  46.63   
199  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  47.25   
195  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  49.37   
172  Östh Rebecka  1999  GRÄNGES SS  AE3699  25 m  51.27   
170  Sjöström Emilia  1999  GRÄNGES SS  AE2699  25 m  52.86   
10  162  Omic Ajla  1999  FILIPSTAD  AH5299  25 m  53.38   
11  194  Hjärtedal Anna  2000  LUDVIKA SS  AG0800  25 m  53.47   
12  128  Waller Alicia  2001  BORLÄNGE  AS7201  25 m  53.84   
13  169  Brunström Jasmine  1999  GRÄNGES SS  AN8299  25 m  54.54   
14  217  West Josefine  1999  LUDVIKA SS  AW1299  25 m  54.92   
15  121  Jansson Victoria  2000  BORLÄNGE  AG1800  25 m  55.45   
16  151  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  56.50   
17  210  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  56.61   
18  149  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  56.63   
19  120  Häll Anna  1999  BORLÄNGE  AV9899  25 m  56.71   
20  179  Björnbom Alice  1999  LUDVIKA SS  AQ3899  25 m  57.70   
21  207  Risvik-Sjöström Alva  1999  LUDVIKA SS  BB7899  25 m  59.69   
22  182  Byberg Josefin  2000  LUDVIKA SS  AW1600  25 m  1:07.16   
23  208  Risvik-Sjöström Moa  1999  LUDVIKA SS  BC1899  25 m  1:10.89   
24  191  Gustafsson Alice  2002  LUDVIKA SS  AC0802  25 m  1:11.20   
25  226  Hansson Michaela  1999  BORLÄNGE  BE4499  25 m     
 
Gren 11, 200m Medley Damer A,B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
203  Lindkvist Josefin  1993  LUDVIKA SS  AK4493  25 m  2:27.30   
123  Lindefelt Ellen  1994  BORLÄNGE  BA5694  25 m  2:33.25   
185  Damberg Angelica  1996  LUDVIKA SS  BK1696  25 m  2:37.72   
158  Andersson Lina  1996  FILIPSTAD  AL8296  25 m  2:40.40   
212  Sjöblom Olivia  1997  LUDVIKA SS  AX0497  25 m  2:40.59   
154  Zetterberg Elin  1998  FALUN  AQ6498  25 m  2:44.54   
152  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  2:45.27   
159  Henriksson Frida  1995  FILIPSTAD  AH0695  25 m  2:49.67   
161  Johansson Ive  1998  FILIPSTAD  AG9898  25 m  2:51.29   
10  204  Lundberg Matilda  1995  LUDVIKA SS  BQ9295  25 m  2:54.71   
11  206  Nässlander Johanna  1995  LUDVIKA SS  BO8895  25 m  3:01.59   
12  166  Westas Carolina  1996  FILIPSTAD  AK2896  25 m  3:02.96   
13  143  Lundqvist Sandra  1998  FALUN  AH4898  25 m  3:06.56   
14  193  Hellsing Johanna  1996  LUDVIKA SS  AB9296  25 m  3:07.17   
15  137  Borbos Josefine  1997  FALUN  BA8297  25 m  3:09.71   
16  146  Persson Lotta  1997  FALUN  BF7897  25 m  3:11.94   
17  197  Karlsson Julia  1998  LUDVIKA SS  AM1698  25 m  3:16.34   
18  118  Häggkvist Moa-Lill  1998  BORLÄNGE  AO9298  25 m  3:25.51   
19  177  Accord Elina  1996  LUDVIKA SS  BR2696  25 m     
 
Gren 12, 200m Frisim Herrar ABC 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
116  Anttila Nisse  1987  BORLÄNGE  AJ4587  25 m  2:00.48   
148  Rantanen Rasmus  1997  FALUN  AI7397  25 m  2:13.44   
114  Altzar Oskar  1992  BORLÄNGE  AX7792  25 m  2:17.70   
201  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  2:24.64   
145  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  2:31.25   
117  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  2:39.28   
124  Litborn Daniel  1998  BORLÄNGE  AO8198  25 m  2:41.22   
136  Antlöv Filip  1998  FALUN  AE5998  25 m  2:41.31   
215  Söderholm Emil  1999  LUDVIKA SS  AG5599  25 m  2:59.85   
10  192  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  3:03.79   
11  122  Karlsson Kristoffer  1997  BORLÄNGE  AO1997  25 m  3:03.84   
12  181  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  3:15.53   
13  216  Söderholm Linus  2002  LUDVIKA SS  AA6502  25 m  4:09.12   
14  178  Batista-Gröndahl Philip  2000  LUDVIKA SS  AH4700  25 m     
 
Gren 13, 100m Fjärilsim Damer ABC 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
203  Lindkvist Josefin  1993  LUDVIKA SS  AK4493  25 m  1:02.75   
115  Anttila Lina  1987  BORLÄNGE  AV6487  25 m  1:08.37   
123  Lindefelt Ellen  1994  BORLÄNGE  BA5694  25 m  1:10.23   
163  Persson Amanda  1996  FILIPSTAD  AA5296  25 m  1:10.62   
141  Hedman Felicia  1995  FALUN  BR6895  25 m  1:14.11   
158  Andersson Lina  1996  FILIPSTAD  AL8296  25 m  1:15.07   
154  Zetterberg Elin  1998  FALUN  AQ6498  25 m  1:16.30   
152  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  1:17.16   
159  Henriksson Frida  1995  FILIPSTAD  AH0695  25 m  1:19.68   
10  202  Lindén Linnea  1995  LUDVIKA SS  BA2895  25 m  1:24.42   
11  160  Höjd Elin  1996  FILIPSTAD  AT2296  25 m  1:26.08   
12  177  Accord Elina  1996  LUDVIKA SS  BR2696  25 m  1:31.89   
13  193  Hellsing Johanna  1996  LUDVIKA SS  AB9296  25 m  1:35.89   
14  113  Abrahamsson Emma  1997  BORLÄNGE  AT6297  25 m  1:37.03   
15  166  Westas Carolina  1996  FILIPSTAD  AK2896  25 m  1:37.25   
16  171  Ståhl Elice  1997  GRÄNGES SS  AX9297  25 m  1:42.43   
17  165  Sandström Evelina  1998  FILIPSTAD  BI7698  25 m  2:10.50   
 
Gren 14, 200m Fjärilsim Herrar A,B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
184  Dagvall Robert  1992  LUDVIKA SS  AG8992  25 m  2:31.61   
 
Gren 15, 400m Medley Damer Öppen 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
204  Lundberg Matilda  1995  LUDVIKA SS  BQ9295  25 m  6:15.09   
 
Gren 16, 100m Ryggsim Herrar ABC 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
116  Anttila Nisse  1987  BORLÄNGE  AJ4587  25 m  1:04.67   
190  Galjaart Max  1994  LUDVIKA SS  AZ9594  25 m  1:07.54   
189  Fredriksson Oscar  1994  LUDVIKA SS  AC3594  25 m  1:10.32   
127  Schönberg Nils  1989  BORLÄNGE  AM4989  25 m  1:11.93   
145  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  1:13.49   
138  Eriksson Marcus  1995  FALUN  AH6995  25 m  1:14.10   
201  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  1:14.41   
148  Rantanen Rasmus  1997  FALUN  AI7397  50 m  1:15.11   
150  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  25 m  1:16.66   
10  192  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  1:33.25   
11  144  Peltomaa Linus  2000  FALUN  AD0300  25 m  1:33.70   
12  142  Höijer Per  1998  FALUN  AI7398  25 m  1:35.23   
13  215  Söderholm Emil  1999  LUDVIKA SS  AG5599  25 m  1:35.76   
14  122  Karlsson Kristoffer  1997  BORLÄNGE  AO1997  25 m  1:37.19   
15  181  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  1:40.29   
16  129  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  2:15.09   
17  174  Janbjer Adam  1999  HEDEMORA  AC9199  25 m     
18  175  Penndorf Hannes Ronsten  1996  HEDEMORA  AX4796  25 m     
 
Gren 17, 100m Medley Damer C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
153  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  25 m  1:22.05   
199  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  1:24.20   
205  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  1:24.65   
187  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  1:26.20   
200  Larsson Jacqueline  1999  LUDVIKA SS  AD1699  25 m  1:29.85   
196  Jansson Maja  2000  LUDVIKA SS  AQ3200  25 m  1:31.97   
176  Sörlie Isabelle  1999  HEDEMORA  AV1299  25 m  1:35.46   
172  Östh Rebecka  1999  GRÄNGES SS  AE3699  25 m  1:35.65   
162  Omic Ajla  1999  FILIPSTAD  AH5299  25 m  1:36.68   
10  195  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  1:44.22   
11  149  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  1:44.78   
12  194  Hjärtedal Anna  2000  LUDVIKA SS  AG0800  25 m  1:45.25   
13  179  Björnbom Alice  1999  LUDVIKA SS  AQ3899  25 m  1:46.97   
14  173  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  1:55.61   
15  210  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  2:00.50   
16  151  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m     
 
Gren 18, 800m Frisim Herrar Öppen 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
147  Plakhotnyi Roman  1993  FALUN  BD1393  25 m  8:45.36   
116  Anttila Nisse  1987  BORLÄNGE  AJ4587  25 m  9:01.66   
114  Altzar Oskar  1992  BORLÄNGE  AX7792  25 m  10:07.63   
117  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  11:42.70   
124  Litborn Daniel  1998  BORLÄNGE  AO8198  25 m  12:26.19   
122  Karlsson Kristoffer  1997  BORLÄNGE  AO1997  25 m     
 
Gren 19, 200m Bröstsim Damer A,B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
185  Damberg Angelica  1996  LUDVIKA SS  BK1696  25 m  2:50.34   
154  Zetterberg Elin  1998  FALUN  AQ6498  25 m  2:51.32   
115  Anttila Lina  1987  BORLÄNGE  AV6487  25 m  2:57.84   
123  Lindefelt Ellen  1994  BORLÄNGE  BA5694  25 m  3:03.27   
152  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  3:06.50   
161  Johansson Ive  1998  FILIPSTAD  AG9898  25 m  3:14.07   
113  Abrahamsson Emma  1997  BORLÄNGE  AT6297  25 m  3:31.12   
118  Häggkvist Moa-Lill  1998  BORLÄNGE  AO9298  25 m  3:39.04   
180  Boyle Majken  1996  LUDVIKA SS  BI8296  25 m  3:39.24   
10  125  Litborn Ingrid  1962  BORLÄNGE  AA9462  25 m  3:56.50   
 
Gren 20, 50m Bröstsim Herrar C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
215  Söderholm Emil  1999  LUDVIKA SS  AG5599  25 m  46.47   
192  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  48.71   
181  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  49.69   
144  Peltomaa Linus  2000  FALUN  AD0300  25 m  50.30   
209  Rydelius Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL9799  25 m  52.45   
129  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  59.09   
174  Janbjer Adam  1999  HEDEMORA  AC9199  25 m  1:00.63   
 
Gren 21, 200m Medley Herrar A,B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
116  Anttila Nisse  1987  BORLÄNGE  AJ4587  25 m  2:14.36   
127  Schönberg Nils  1989  BORLÄNGE  AM4989  25 m  2:23.41   
184  Dagvall Robert  1992  LUDVIKA SS  AG8992  25 m  2:28.31   
148  Rantanen Rasmus  1997  FALUN  AI7397  25 m  2:30.21   
138  Eriksson Marcus  1995  FALUN  AH6995  25 m  2:31.32   
114  Altzar Oskar  1992  BORLÄNGE  AX7792  25 m  2:43.13   
145  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  2:44.53   
201  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  2:45.35   
150  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  25 m  2:45.92   
10  124  Litborn Daniel  1998  BORLÄNGE  AO8198  25 m  2:58.64   
11  183  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  3:21.42   
12  142  Höijer Per  1998  FALUN  AI7398  25 m     
 
Gren 22, 200m Frisim Damer ABC 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
203  Lindkvist Josefin  1993  LUDVIKA SS  AK4493  25 m  2:06.11   
132  Karlsson Lisethe  1991  FAGERSTA  BG0491  25 m  2:09.80   
141  Hedman Felicia  1995  FALUN  BR6895  25 m  2:16.85   
163  Persson Amanda  1996  FILIPSTAD  AA5296  25 m  2:17.86   
131  Almqvist-Andersson Sophie  1993  FAGERSTA  AV7493  25 m  2:18.35   
185  Damberg Angelica  1996  LUDVIKA SS  BK1696  25 m  2:18.43   
212  Sjöblom Olivia  1997  LUDVIKA SS  AX0497  25 m  2:22.41   
158  Andersson Lina  1996  FILIPSTAD  AL8296  25 m  2:25.10   
140  Hedin Paulina  1993  FALUN  BI5693  25 m  2:25.18   
10  159  Henriksson Frida  1995  FILIPSTAD  AH0695  25 m  2:26.37   
11  152  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  2:27.10   
12  133  Karlsson Therese  1997  FAGERSTA  AF9497  25 m  2:28.54   
13  161  Johansson Ive  1998  FILIPSTAD  AG9898  25 m  2:28.96   
14  160  Höjd Elin  1996  FILIPSTAD  AT2296  25 m  2:35.21   
15  206  Nässlander Johanna  1995  LUDVIKA SS  BO8895  25 m  2:39.08   
16  193  Hellsing Johanna  1996  LUDVIKA SS  AB9296  25 m  2:45.26   
17  205  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  2:46.80   
18  199  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  2:48.79   
19  180  Boyle Majken  1996  LUDVIKA SS  BI8296  25 m  2:53.31   
20  200  Larsson Jacqueline  1999  LUDVIKA SS  AD1699  25 m  2:53.90   
21  162  Omic Ajla  1999  FILIPSTAD  AH5299  25 m  3:00.97   
22  171  Ståhl Elice  1997  GRÄNGES SS  AX9297  25 m  3:05.17   
23  118  Häggkvist Moa-Lill  1998  BORLÄNGE  AO9298  25 m  3:05.68   
24  176  Sörlie Isabelle  1999  HEDEMORA  AV1299  25 m  3:09.05   
25  165  Sandström Evelina  1998  FILIPSTAD  BI7698  25 m  3:25.57   
26  213  Sjödin Helena  1998  LUDVIKA SS  AX7498  25 m     
27  172  Östh Rebecka  1999  GRÄNGES SS  AE3699  25 m     
28  177  Accord Elina  1996  LUDVIKA SS  BR2696  25 m     
29  186  Eriksson Maria  1994  LUDVIKA SS  BA7894  25 m     
30  166  Westas Carolina  1996  FILIPSTAD  AK2896  25 m     
 
Gren 23, 4X50m Frisim Herrar Öppen 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
223  Ludvika SS Herrar 1  LUDVIKA SS    25 m  1:44.74   
156  Falu Simsällskap Lag 1  1997  FALUN    25 m  1:55.25   
224  Ludvika SS Herrar 2  LUDVIKA SS    25 m  2:05.88   
225  Ludvika SS Herrar 3  LUDVIKA SS    25 m  2:29.24   
 
Gren 24, 4X50m Frisim Damer Öppen 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
219  Ludvika SS Damer 1  LUDVIKA SS    25 m  1:53.74   
168  Filipstad Lag 1  FILIPSTAD    25 m  1:59.36   
155  Falu Simsällskap Lag 1  1993  FALUN    25 m  2:01.45   
220  Ludvika SS Damer 2  LUDVIKA SS    25 m  2:07.97   
221  Ludvika SS Damer 3  LUDVIKA SS    25 m  2:14.00   
222  Ludvika SS Damer 4  LUDVIKA SS    25 m  2:20.37   
167  Filipstad Damer Lag 2  FILIPSTAD    25 m  2:22.48   
 
Gren 25, 100m Bröstsim Damer ABC 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
163  Persson Amanda  1996  FILIPSTAD  AA5296  25 m  1:16.22   
115  Anttila Lina  1987  BORLÄNGE  AV6487  25 m  1:18.44   
185  Damberg Angelica  1996  LUDVIKA SS  BK1696  25 m  1:19.01   
203  Lindkvist Josefin  1993  LUDVIKA SS  AK4493  25 m  1:20.32   
154  Zetterberg Elin  1998  FALUN  AQ6498  25 m  1:21.14   
158  Andersson Lina  1996  FILIPSTAD  AL8296  25 m  1:21.47   
202  Lindén Linnea  1995  LUDVIKA SS  BA2895  25 m  1:24.17   
159  Henriksson Frida  1995  FILIPSTAD  AH0695  25 m  1:25.75   
166  Westas Carolina  1996  FILIPSTAD  AK2896  25 m  1:27.14   
10  161  Johansson Ive  1998  FILIPSTAD  AG9898  25 m  1:27.69   
11  152  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  1:28.24   
12  187  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  1:30.05   
13  153  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  25 m  1:35.05   
14  196  Jansson Maja  2000  LUDVIKA SS  AQ3200  25 m  1:35.12   
15  134  Lindbom Ida  1995  FAGERSTA  BA2695  25 m  1:35.36   
16  171  Ståhl Elice  1997  GRÄNGES SS  AX9297  25 m  1:37.02   
17  177  Accord Elina  1996  LUDVIKA SS  BR2696  25 m  1:37.58   
18  113  Abrahamsson Emma  1997  BORLÄNGE  AT6297  25 m  1:38.95   
19  130  Aalto Evelina  1995  FAGERSTA  BU7295  25 m  1:38.99   
20  200  Larsson Jacqueline  1999  LUDVIKA SS  AD1699  25 m  1:40.95   
21  180  Boyle Majken  1996  LUDVIKA SS  BI8296  25 m  1:41.80   
22  118  Häggkvist Moa-Lill  1998  BORLÄNGE  AO9298  25 m  1:41.95   
23  186  Eriksson Maria  1994  LUDVIKA SS  BA7894  25 m  1:42.82   
24  135  Lundin-Bornström Amanda  1998  FAGERSTA  AB8698  25 m  1:43.51   
25  176  Sörlie Isabelle  1999  HEDEMORA  AV1299  25 m  1:46.28   
26  195  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  1:49.43   
27  125  Litborn Ingrid  1962  BORLÄNGE  AA9462  25 m  1:50.91   
28  210  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  1:57.17   
29  194  Hjärtedal Anna  2000  LUDVIKA SS  AG0800  25 m  2:01.55   
30  169  Brunström Jasmine  1999  GRÄNGES SS  AN8299  25 m  2:03.62   
31  217  West Josefine  1999  LUDVIKA SS  AW1299  25 m  2:04.09   
32  165  Sandström Evelina  1998  FILIPSTAD  BI7698  25 m  2:05.71   
33  173  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  2:06.65   
34  162  Omic Ajla  1999  FILIPSTAD  AH5299  25 m  2:07.91   
35  151  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m     
36  182  Byberg Josefin  2000  LUDVIKA SS  AW1600  25 m     
37  191  Gustafsson Alice  2002  LUDVIKA SS  AC0802  25 m     
38  207  Risvik-Sjöström Alva  1999  LUDVIKA SS  BB7899  25 m     
39  170  Sjöström Emilia  1999  GRÄNGES SS  AE2699  25 m     
 
Gren 26, 100m Bröstsim Herrar ABC 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
127  Schönberg Nils  1989  BORLÄNGE  AM4989  25 m  1:04.41   
116  Anttila Nisse  1987  BORLÄNGE  AJ4587  25 m  1:04.97   
138  Eriksson Marcus  1995  FALUN  AH6995  25 m  1:14.83   
188  Fredriksson Marcus  1992  LUDVIKA SS  AL4392  25 m  1:18.32   
190  Galjaart Max  1994  LUDVIKA SS  AZ9594  25 m  1:18.58   
189  Fredriksson Oscar  1994  LUDVIKA SS  AC3594  25 m  1:19.64   
114  Altzar Oskar  1992  BORLÄNGE  AX7792  25 m  1:25.03   
150  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  25 m  1:26.68   
201  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  1:26.99   
10  117  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  1:29.28   
11  183  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  1:33.13   
12  124  Litborn Daniel  1998  BORLÄNGE  AO8198  25 m  1:33.34   
13  145  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  50 m  1:33.41   
14  122  Karlsson Kristoffer  1997  BORLÄNGE  AO1997  25 m  1:43.67   
15  192  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  1:45.84   
16  215  Söderholm Emil  1999  LUDVIKA SS  AG5599  25 m  1:45.87   
17  142  Höijer Per  1998  FALUN  AI7398  25 m  1:47.15   
18  144  Peltomaa Linus  2000  FALUN  AD0300  25 m  1:47.23   
19  178  Batista-Gröndahl Philip  2000  LUDVIKA SS  AH4700  25 m  1:52.01   
20  181  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  1:55.64   
21  129  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  2:33.11   
22  175  Penndorf Hannes Ronsten  1996  HEDEMORA  AX4796  25 m     
23  126  Olsson Simon  1998  BORLÄNGE  AS7398  25 m     
 
Gren 27, 200m Ryggsim Damer A,B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
131  Almqvist-Andersson Sophie  1993  FAGERSTA  AV7493  25 m  2:34.44   
119  Häggqvist Kajsa-Stina  1994  BORLÄNGE  BX5294  25 m  2:44.67   
152  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  2:46.37   
204  Lundberg Matilda  1995  LUDVIKA SS  BQ9295  25 m  2:47.08   
140  Hedin Paulina  1993  FALUN  BI5693  25 m  2:52.32   
137  Borbos Josefine  1997  FALUN  BA8297  25 m  3:01.31   
146  Persson Lotta  1997  FALUN  BF7897  25 m  3:02.69   
206  Nässlander Johanna  1995  LUDVIKA SS  BO8895  25 m  3:09.80   
113  Abrahamsson Emma  1997  BORLÄNGE  AT6297  25 m  3:14.03   
10  118  Häggkvist Moa-Lill  1998  BORLÄNGE  AO9298  25 m  3:14.11   
 
Gren 28, 200m Ryggsim Herrar A,B 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
148  Rantanen Rasmus  1997  FALUN  AI7397  25 m  2:27.71   
150  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  25 m  2:47.87   
145  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  2:48.99   
 
Gren 29, 50m Ryggsim Herrar C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
192  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  40.41   
144  Peltomaa Linus  2000  FALUN  AD0300  25 m  41.91   
215  Söderholm Emil  1999  LUDVIKA SS  AG5599  25 m  42.01   
181  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  44.35   
209  Rydelius Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL9799  25 m  49.97   
174  Janbjer Adam  1999  HEDEMORA  AC9199  25 m  50.34   
198  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  50.90   
218  Vestbro Alexander  2002  LUDVIKA SS  AB9302  25 m  55.14   
129  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  56.56   
10  214  Söderholm Dennis  2000  LUDVIKA SS  AH8100  25 m  1:08.34   
 
Gren 30, 50m Ryggsim Damer C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
205  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  38.98   
153  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  25 m  39.50   
200  Larsson Jacqueline  1999  LUDVIKA SS  AD1699  25 m  40.07   
199  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  40.68   
187  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  40.78   
176  Sörlie Isabelle  1999  HEDEMORA  AV1299  25 m  42.55   
172  Östh Rebecka  1999  GRÄNGES SS  AE3699  25 m  42.79   
196  Jansson Maja  2000  LUDVIKA SS  AQ3200  25 m  43.78   
179  Björnbom Alice  1999  LUDVIKA SS  AQ3899  25 m  46.75   
10  149  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  48.40   
11  169  Brunström Jasmine  1999  GRÄNGES SS  AN8299  25 m  49.60   
12  194  Hjärtedal Anna  2000  LUDVIKA SS  AG0800  25 m  51.67   
13  170  Sjöström Emilia  1999  GRÄNGES SS  AE2699  25 m  51.69   
14  173  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  53.72   
15  151  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  55.41   
16  207  Risvik-Sjöström Alva  1999  LUDVIKA SS  BB7899  25 m  56.85   
17  208  Risvik-Sjöström Moa  1999  LUDVIKA SS  BC1899  25 m  1:01.40   
18  120  Häll Anna  1999  BORLÄNGE  AV9899  25 m  1:01.47   
19  226  Hansson Michaela  1999  BORLÄNGE  BE4499  25 m     
20  128  Waller Alicia  2001  BORLÄNGE  AS7201  25 m     
 
Gren 31, 400m Frisim Herrar Öppen 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
147  Plakhotnyi Roman  1993  FALUN  BD1393  25 m  4:14.96   
116  Anttila Nisse  1987  BORLÄNGE  AJ4587  25 m  4:18.11   
184  Dagvall Robert  1992  LUDVIKA SS  AG8992  25 m  4:40.43   
114  Altzar Oskar  1992  BORLÄNGE  AX7792  25 m  4:51.04   
117  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  5:29.95   
124  Litborn Daniel  1998  BORLÄNGE  AO8198  25 m  5:37.17   
215  Söderholm Emil  1999  LUDVIKA SS  AG5599  50 m  6:40.77   
192  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  6:41.12   
181  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m     
 
Gren 32, 400m Frisim Damer Öppen 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
203  Lindkvist Josefin  1993  LUDVIKA SS  AK4493  25 m  4:27.05   
132  Karlsson Lisethe  1991  FAGERSTA  BG0491  25 m  4:36.22   
115  Anttila Lina  1987  BORLÄNGE  AV6487  25 m  4:40.30   
123  Lindefelt Ellen  1994  BORLÄNGE  BA5694  25 m  4:43.05   
154  Zetterberg Elin  1998  FALUN  AQ6498  25 m  5:03.55   
119  Häggqvist Kajsa-Stina  1994  BORLÄNGE  BX5294  25 m  5:07.22   
152  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  5:14.33   
160  Höjd Elin  1996  FILIPSTAD  AT2296  25 m  5:26.03   
146  Persson Lotta  1997  FALUN  BF7897  25 m  5:34.53   
10  193  Hellsing Johanna  1996  LUDVIKA SS  AB9296  25 m  5:59.10   
11  113  Abrahamsson Emma  1997  BORLÄNGE  AT6297  25 m  6:04.08   
 
Gren 33, 50m Fjärilsim Herrar C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
215  Söderholm Emil  1999  LUDVIKA SS  AG5599  25 m  41.31   
192  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  43.99   
181  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  44.23   
209  Rydelius Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL9799  25 m  47.49   
144  Peltomaa Linus  2000  FALUN  AD0300  25 m  52.47   
174  Janbjer Adam  1999  HEDEMORA  AC9199  25 m  54.40   
216  Söderholm Linus  2002  LUDVIKA SS  AA6502  25 m     
 
Gren 34, 50m Fjärilsim Damer C 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
153  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  25 m  37.89   
187  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  38.37   
205  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  39.07   
196  Jansson Maja  2000  LUDVIKA SS  AQ3200  25 m  40.27   
199  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  40.67   
200  Larsson Jacqueline  1999  LUDVIKA SS  AD1699  25 m  42.90   
179  Björnbom Alice  1999  LUDVIKA SS  AQ3899  25 m  46.10   
176  Sörlie Isabelle  1999  HEDEMORA  AV1299  25 m  46.71   
173  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  57.64   
10  151  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m     
 
Gren 35, 100m Frisim Herrar ABC 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
116  Anttila Nisse  1987  BORLÄNGE  AJ4587  25 m  54.53   
190  Galjaart Max  1994  LUDVIKA SS  AZ9594  25 m  56.58   
127  Schönberg Nils  1989  BORLÄNGE  AM4989  25 m  57.22   
189  Fredriksson Oscar  1994  LUDVIKA SS  AC3594  25 m  58.86   
148  Rantanen Rasmus  1997  FALUN  AI7397  25 m  59.24   
184  Dagvall Robert  1992  LUDVIKA SS  AG8992  25 m  59.35   
188  Fredriksson Marcus  1992  LUDVIKA SS  AL4392  25 m  1:01.89   
114  Altzar Oskar  1992  BORLÄNGE  AX7792  25 m  1:02.60   
138  Eriksson Marcus  1995  FALUN  AH6995  25 m  1:03.01   
10  201  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  1:03.50   
11  150  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  25 m  1:06.52   
12  145  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  1:07.23   
13  117  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  1:09.62   
14  124  Litborn Daniel  1998  BORLÄNGE  AO8198  25 m  1:11.84   
15  122  Karlsson Kristoffer  1997  BORLÄNGE  AO1997  25 m  1:16.49   
16  215  Söderholm Emil  1999  LUDVIKA SS  AG5599  25 m  1:17.62   
17  192  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  1:20.49   
18  175  Penndorf Hannes Ronsten  1996  HEDEMORA  AX4796  25 m  1:21.33   
19  183  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  1:21.99   
20  144  Peltomaa Linus  2000  FALUN  AD0300  25 m  1:23.23   
21  142  Höijer Per  1998  FALUN  AI7398  25 m  1:24.71   
22  181  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  1:25.93   
23  209  Rydelius Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL9799  25 m  1:31.48   
24  198  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  1:34.50   
25  178  Batista-Gröndahl Philip  2000  LUDVIKA SS  AH4700  25 m  1:37.53   
26  126  Olsson Simon  1998  BORLÄNGE  AS7398  25 m  1:38.13   
27  174  Janbjer Adam  1999  HEDEMORA  AC9199  25 m  1:38.57   
28  216  Söderholm Linus  2002  LUDVIKA SS  AA6502  25 m  1:50.01   
29  129  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  1:57.48   
30  214  Söderholm Dennis  2000  LUDVIKA SS  AH8100  25 m  2:00.76   
31  218  Vestbro Alexander  2002  LUDVIKA SS  AB9302  25 m     
 
Gren 36, 100m Frisim Damer ABC 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
203  Lindkvist Josefin  1993  LUDVIKA SS  AK4493  25 m  56.25   
132  Karlsson Lisethe  1991  FAGERSTA  BG0491  25 m  1:00.08   
141  Hedman Felicia  1995  FALUN  BR6895  25 m  1:01.78   
123  Lindefelt Ellen  1994  BORLÄNGE  BA5694  25 m  1:02.41   
212  Sjöblom Olivia  1997  LUDVIKA SS  AX0497  25 m  1:02.49   
163  Persson Amanda  1996  FILIPSTAD  AA5296  25 m  1:02.60   
185  Damberg Angelica  1996  LUDVIKA SS  BK1696  25 m  1:03.13   
158  Andersson Lina  1996  FILIPSTAD  AL8296  25 m  1:05.25   
140  Hedin Paulina  1993  FALUN  BI5693  25 m  1:05.75   
10  133  Karlsson Therese  1997  FAGERSTA  AF9497  25 m  1:05.87   
11  161  Johansson Ive  1998  FILIPSTAD  AG9898  25 m  1:07.05   
12  154  Zetterberg Elin  1998  FALUN  AQ6498  25 m  1:07.14   
13  159  Henriksson Frida  1995  FILIPSTAD  AH0695  25 m  1:07.86   
14  152  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  1:07.96   
15  204  Lundberg Matilda  1995  LUDVIKA SS  BQ9295  25 m  1:09.01   
16  177  Accord Elina  1996  LUDVIKA SS  BR2696  25 m  1:10.38   
17  160  Höjd Elin  1996  FILIPSTAD  AT2296  25 m  1:10.49   
18  193  Hellsing Johanna  1996  LUDVIKA SS  AB9296  25 m  1:10.61   
19  202  Lindén Linnea  1995  LUDVIKA SS  BA2895  25 m  1:11.23   
20  166  Westas Carolina  1996  FILIPSTAD  AK2896  25 m  1:11.36   
21  206  Nässlander Johanna  1995  LUDVIKA SS  BO8895  25 m  1:11.88   
22  146  Persson Lotta  1997  FALUN  BF7897  25 m  1:14.56   
23  134  Lindbom Ida  1995  FAGERSTA  BA2695  25 m  1:14.75   
24  199  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  1:15.24   
25  137  Borbos Josefine  1997  FALUN  BA8297  25 m  1:15.64   
26  200  Larsson Jacqueline  1999  LUDVIKA SS  AD1699  25 m  1:17.50   
27  205  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  1:17.56   
28  180  Boyle Majken  1996  LUDVIKA SS  BI8296  25 m  1:17.59   
29  113  Abrahamsson Emma  1997  BORLÄNGE  AT6297  25 m  1:19.59   
30  186  Eriksson Maria  1994  LUDVIKA SS  BA7894  25 m  1:20.14   
31  196  Jansson Maja  2000  LUDVIKA SS  AQ3200  25 m  1:20.30   
32  171  Ståhl Elice  1997  GRÄNGES SS  AX9297  25 m  1:21.32   
33  162  Omic Ajla  1999  FILIPSTAD  AH5299  25 m  1:21.37   
34  135  Lundin-Bornström Amanda  1998  FAGERSTA  AB8698  25 m  1:21.65   
35  176  Sörlie Isabelle  1999  HEDEMORA  AV1299  25 m  1:21.74   
36  130  Aalto Evelina  1995  FAGERSTA  BU7295  25 m  1:21.86   
37  118  Häggkvist Moa-Lill  1998  BORLÄNGE  AO9298  25 m  1:22.26   
38  164  Persson Sandra  1993  FILIPSTAD  BQ3693  25 m  1:23.07   
39  172  Östh Rebecka  1999  GRÄNGES SS  AE3699  25 m  1:30.52   
40  149  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  1:32.20   
41  213  Sjödin Helena  1998  LUDVIKA SS  AX7498  25 m  1:32.84   
42  179  Björnbom Alice  1999  LUDVIKA SS  AQ3899  25 m  1:35.42   
43  169  Brunström Jasmine  1999  GRÄNGES SS  AN8299  25 m  1:39.09   
44  125  Litborn Ingrid  1962  BORLÄNGE  AA9462  25 m  1:42.02   
45  173  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  1:46.19   
46  194  Hjärtedal Anna  2000  LUDVIKA SS  AG0800  25 m  1:47.17   
47  217  West Josefine  1999  LUDVIKA SS  AW1299  25 m  1:55.56   
48  191  Gustafsson Alice  2002  LUDVIKA SS  AC0802  25 m  1:57.45   
49  195  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  1:58.35   
50  208  Risvik-Sjöström Moa  1999  LUDVIKA SS  BC1899  25 m  2:11.40   
51  182  Byberg Josefin  2000  LUDVIKA SS  AW1600  25 m  2:14.50   
52  170  Sjöström Emilia  1999  GRÄNGES SS  AE2699  25 m     
53  210  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m     
54  128  Waller Alicia  2001  BORLÄNGE  AS7201  25 m     
55  120  Häll Anna  1999  BORLÄNGE  AV9899  25 m     
56  226  Hansson Michaela  1999  BORLÄNGE  BE4499  25 m     
57  207  Risvik-Sjöström Alva  1999  LUDVIKA SS  BB7899  25 m     
 
Gren 37, 4X50m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
223  Ludvika SS Herrar 1  LUDVIKA SS    25 m  1:59.62   
156  Falu Simsällskap Lag 1  1997  FALUN    25 m  2:06.18   
224  Ludvika SS Herrar 2  LUDVIKA SS    25 m  2:25.74   
225  Ludvika SS Herrar 3  LUDVIKA SS    25 m  2:52.62   
 
Gren 38, 4X50m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
219  Ludvika SS Damer 1  LUDVIKA SS    25 m  2:07.96   
168  Filipstad Lag 1  FILIPSTAD    50 m  2:18.15   
155  Falu Simsällskap Lag 1  1993  FALUN    25 m  2:20.16   
220  Ludvika SS Damer 2  LUDVIKA SS    25 m  2:21.41   
221  Ludvika SS Damer 3  LUDVIKA SS    25 m  2:31.18   
222  Ludvika SS Damer 4  LUDVIKA SS    25 m  2:37.71   
167  Filipstad Damer Lag 2  FILIPSTAD    25 m  2:47.29   
157  Falu Simsällskap Lag 2  1997  FALUN    25 m  2:55.49   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.00  Utskriftsdatum  08 februari 2011 
Licensierad till: Ludvika Simsällskap  Utskriftstid  23:05