Heatlista 
 
  Tävling  Väsman Open 2012    Utskriftsdatum  17 februari 2012   
  Tävlingsort  Ludvika    Utskriftstid  23:14   
  Arrangör  Ludvika Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  18 februari 2012         
 
 
 
Gren 1, 50m Frisim Herrar Öppen  Försök (4) 
Heat 1 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
18  Markus Tägtström  2002  AE8702  BORLÄNGE    25m  49.91 
52  Niclas Evaldsson  2001  AE4301  HEDEMORA    25m  46.53 
Carl Kieksi  2000  AQ9100  BORLÄNGE    25m  41.90 
55  Johan Malmstedt  1999  AT7799  HEDEMORA    25m  42.34 
17  Sebastian Swahn  1999  AL0999  BORLÄNGE    25m  49.44 
119  Sebastian Kamsties  1998  AT2598  NAUTILUS    25m   

 
Heat 2 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
14  Simon Olsson  1998  AS7398  BORLÄNGE    25m  34.94 
89  Emil Söderholm  1999  AG5599  LUDVIKA SS    25m  31.24 
42  Rasmus Rantanen  1997  AI7397  FALUN    25m  27.06 
Jacob Leidefeldt  1997  AD1397  BORLÄNGE    25m  29.10 
59  Henrik Bransell  1999  AG2599  LUDVIKA SS    25m  34.10 
90  Linus Söderholm  2002  AA6502  LUDVIKA SS    25m  39.23 

 
Heat 3 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
57  Philip Batista-Gröndahl  2000  AH4700  LUDVIKA SS    25m  34.88 
60  Anton Campalto  1998  AI5398  LUDVIKA SS    25m  30.61 
64  Oscar Fredriksson  1994  AC3594  LUDVIKA SS    25m  25.63 
76  Alfred Lindén  1997  AN6797  LUDVIKA SS    25m  27.88 
12  Daniel Litborn  1998  AO8198  BORLÄNGE    25m  33.06 
126  Dennis Tillquist  1999  AP5999  NAUTILUS    25m  38.85 

 
Heat 4 (4) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
81  Gustav Radbrandt  1998  AP3398  LUDVIKA SS    25m  34.19 
David Bransell  1997  AR2197  BORLÄNGE    25m  30.33 
66  Max Galjaart  1994  AZ9594  LUDVIKA SS    25m  24.97 
Oskar Altzar  1992  AX7792  BORLÄNGE    25m  27.80 
Kristoffer Karlsson  1997  AO1997  BORLÄNGE    25m  31.55 
118  Vilmer Jansson  2000  AI2100  NAUTILUS    25m  36.66 

 
 
Gren 2, 50m Frisim Damer Öppen  Försök (9) 
Heat 1 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
51  Jennie Arnestål-Dahlstedt  2001  BE0201  HEDEMORA    25m   
123  Ellen Nyhlin  2000  AW3800  NAUTILUS    25m  55.10 
124  Emma Sibelius  2002  AN7402  NAUTILUS    25m  50.56 
67  Ida Granberg  2003  AF2603  LUDVIKA SS    25m  53.33 
56  Siri Vikström-Ilbäcks  2002  AT1202  HEDEMORA    25m   
24  Amanda Bergström  2002  AS7802  FAGERSTA    25m   

 
Heat 2 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
16  Vilma Sandell  2000  BC4400  BORLÄNGE    25m  45.68 
25  Nike Bölja-Strandlund  2002  AS6802  FAGERSTA    25m  44.17 
134  Leyla Chabbani  2001  BC2601  FAGERSTA    25m  43.02 
68  Alice Gustafsson  2002  AC0802  LUDVIKA SS    25m  43.64 
73  Anna Krysén  2003  AC2403  LUDVIKA SS    25m  44.28 
86  Alice Serlander  2002  AM8602  LUDVIKA SS    25m  47.79 

 
Heat 3 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
58  Emma Björck  1997  BG5497  LUDVIKA SS    25m  40.85 
91  Josefine West  1999  AW1299  LUDVIKA SS    25m  40.34 
117  Elsa Jansson  2002  AB7202  NAUTILUS    25m  40.29 
11  Nora Lindqvist  2001  AF6401  BORLÄNGE    25m  40.31 
61  Elin Carlsson  2001  AV0201  LUDVIKA SS    25m  40.80 
121  Awaz Nabi Pour  2000  BE3800  NAUTILUS    25m  42.28 

 
Heat 4 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
53  Anna Hedlund  2000  AL1600  HEDEMORA    25m  38.81 
85  Lisa Rydelius  2001  AF8401  LUDVIKA SS    25m  38.07 
26  Emelie Hellgren  2001  BC5601  FAGERSTA    25m  36.96 
106  Emmy Östling  2001  AI8401  SS MORA    25m  37.59 
125  Isabel Sundberg  1992  CD3692  NAUTILUS    25m  38.35 
128  Linnéa Ärlegård  1999  AL7699  NAUTILUS    25m  39.97 

 
Heat 5 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Jonna Jämte  2000  AE8800  BORLÄNGE    25m  35.14 
102  Stefanie Nilsson  1998  AL1498  SS MORA    25m  34.65 
63  Maja Fredriksson  1999  AF6299  LUDVIKA SS    25m  34.22 
122  Josefine Nilsson  1998  AU3498  NAUTILUS    25m  34.47 
71  Moa Holmström  2001  AD0201  LUDVIKA SS    25m  35.07 
116  Amanda Hagsten  2000  AE5600  NAUTILUS    25m  35.66 

 
Heat 6 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
54  Alva Malmstedt  1998  BM4698  HEDEMORA    25m  34.03 
135  Jacqueline Larsson  1999  AD1699  LUDVIKA SS    25m  33.49 
104  Teres Steen  1993  CG6693  SS MORA    25m  32.88 
120  Julia Larsson  1998  BC1698  NAUTILUS    25m  33.34 
92  Rebecka Östh  1999  AE3699  LUDVIKA SS    25m  33.52 
Moa-Lill Häggkvist  1998  AO9298  BORLÄNGE    25m  34.13 

 
Heat 7 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
114  Hanna Eckerwall  1997  AE0297  NAUTILUS    25m  31.84 
Klara Johansson  1997  AX1497  BORLÄNGE    25m  30.54 
Lina Anttila  1987  AV6487  BORLÄNGE    25m  28.27 
27  Therese Karlsson  1997  AF9497  FAGERSTA    25m  29.38 
78  Matilda Lundberg  1995  BQ9295  LUDVIKA SS    25m  31.79 
72  Maja Jansson  2000  AQ3200  LUDVIKA SS    25m  32.53 

 
Heat 8 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
77  Linnea Lindén  1995  BA2895  LUDVIKA SS    25m  31.83 
44  Elin Svärd  1998  AL9498  FALUN    25m  30.12 
87  Olivia Sjöblom  1997  AX0497  LUDVIKA SS    25m  27.30 
10  Ellen Lindefelt  1994  BA5694  BORLÄNGE    25m  28.90 
75  Frida Lannhard  2000  AB6800  LUDVIKA SS    25m  31.44 
46  Isabelle Sörlie  1999  AV1299  FALUN    25m  32.14 

 
Heat 9 (9) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
37  Julia Nordlund  1998  AL2498  FALUN    50m  31.81 
15  Amanda Rosberg  1992  BG0692  BORLÄNGE    25m  29.90 
113  Josefin Lindkvist  1993  AK4493  VÄSBY SS    25m  25.35 
62  Angelica Damberg  1996  BK1696  LUDVIKA SS    25m  28.65 
80  Anna Miram  1999  AG7299  LUDVIKA SS    25m  30.88 
28  Amanda Lundin-Bornström  1998  AB8698  FAGERSTA    25m  31.96 

 
 
Gren 3, 100m Fjärilsim Herr A,B,C  Finaler (3) 
15 år och äldre: Erik Zidén (1986) 1:00.89 2007-02-17 
13 - 14 år: Robin Johansson (1990) 1:06.67 2004-01-31 
12 år och yngre: Samuel Ström (1997) 1:20.58 2009-02-14 
 
Heat 1 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
81  Gustav Radbrandt  1998  AP3398  LUDVIKA SS    25m   
34  David Hambraeus  1999  AL0799  FALUN    25m   
35  Per Höijer  1998  AI7398  FALUN    25m   
               
               

 
Heat 2 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
57  Philip Batista-Gröndahl  2000  AH4700  LUDVIKA SS    25m  1:41.27 
30  Filip Antlöv  1998  AE5998  FALUN    25m  1:22.55 
60  Anton Campalto  1998  AI5398  LUDVIKA SS    25m  1:20.89 
12  Daniel Litborn  1998  AO8198  BORLÄNGE    25m  1:21.06 
Kristoffer Karlsson  1997  AO1997  BORLÄNGE    25m  1:30.88 
38  Gustav Nyberg  1997  AS1597  FALUN    25m  1:55.57 

 
Heat 3 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Jacob Leidefeldt  1997  AD1397  BORLÄNGE    25m  1:20.70 
64  Oscar Fredriksson  1994  AC3594  LUDVIKA SS    25m  1:09.42 
66  Max Galjaart  1994  AZ9594  LUDVIKA SS    25m  1:04.07 
Oskar Altzar  1992  AX7792  BORLÄNGE    25m  1:07.36 
40  Victor Peltomaa  1998  AG9798  FALUN    25m  1:11.88 
89  Emil Söderholm  1999  AG5599  LUDVIKA SS    25m  1:20.71 

 
 
Gren 4, 200m Fjärilsim Damer A,B  Finaler (1) 
15 år och äldre: Emma Ekman (1989) 2:20.35 2005-02-05 
13 - 14 år: Ny gren 2010 1 
 
Heat 1 (1) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
104  Teres Steen  1993  CG6693  SS MORA    25m  3:04.53 
58  Emma Björck  1997  BG5497  LUDVIKA SS    25m   
               
               

 
 
Gren 5, 100m Medley Herrar C  Finaler (1) 
12 år och yngre: Gustav Sander (1997) 1:26.07 2010-02-13 
 
Heat 1 (1) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
52  Niclas Evaldsson  2001  AE4301  HEDEMORA    25m  1:47.43 
57  Philip Batista-Gröndahl  2000  AH4700  LUDVIKA SS    25m  1:28.01 
118  Vilmer Jansson  2000  AI2100  NAUTILUS    25m  1:37.29 
90  Linus Söderholm  2002  AA6502  LUDVIKA SS    25m  1:51.33 
               

 
 
Gren 6, 100m Ryggsim Damer A,B,C  Finaler (6) 
15 år och äldre: Terese Larsson (1980) 1:06.08 2001-02-10 
13 - 14 år: Josefin Lindkvist (1997) 1:11.41 2007-03-03 
12 år och yngre: Stina Linderholm (1991) 1:16.34 2003-02-08 
 
Heat 1 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
16  Vilma Sandell  2000  BC4400  BORLÄNGE    25m   
125  Isabel Sundberg  1992  CD3692  NAUTILUS    25m   
68  Alice Gustafsson  2002  AC0802  LUDVIKA SS    25m  2:07.71 
86  Alice Serlander  2002  AM8602  LUDVIKA SS    25m  2:10.33 
67  Ida Granberg  2003  AF2603  LUDVIKA SS    25m   
54  Alva Malmstedt  1998  BM4698  HEDEMORA    25m   

 
Heat 2 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
58  Emma Björck  1997  BG5497  LUDVIKA SS    25m  1:59.93 
121  Awaz Nabi Pour  2000  BE3800  NAUTILUS    25m  1:47.91 
116  Amanda Hagsten  2000  AE5600  NAUTILUS    25m  1:42.77 
26  Emelie Hellgren  2001  BC5601  FAGERSTA    25m  1:46.60 
61  Elin Carlsson  2001  AV0201  LUDVIKA SS    25m  1:54.69 
73  Anna Krysén  2003  AC2403  LUDVIKA SS    25m  2:05.36 

 
Heat 3 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Jonna Jämte  2000  AE8800  BORLÄNGE    25m  1:37.25 
31  Jessika Borbos  2001  AF2801  FALUN    25m  1:34.90 
92  Rebecka Östh  1999  AE3699  LUDVIKA SS    25m  1:28.98 
102  Stefanie Nilsson  1998  AL1498  SS MORA    25m  1:34.53 
122  Josefine Nilsson  1998  AU3498  NAUTILUS    25m  1:35.30 
106  Emmy Östling  2001  AI8401  SS MORA    25m  1:38.41 

 
Heat 4 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
135  Jacqueline Larsson  1999  AD1699  LUDVIKA SS    25m  1:27.57 
15  Amanda Rosberg  1992  BG0692  BORLÄNGE    25m  1:22.90 
32  Josefine Borbos  1997  BA8297  FALUN    25m  1:22.10 
Moa-Lill Häggkvist  1998  AO9298  BORLÄNGE    25m  1:22.20 
46  Isabelle Sörlie  1999  AV1299  FALUN    25m  1:24.51 
45  Louise Säfström  1995  AO8895  FALUN    25m  1:27.74 

 
Heat 5 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
80  Anna Miram  1999  AG7299  LUDVIKA SS    25m  1:19.90 
105  Ella Östling  1997  BC7497  SS MORA    25m  1:19.53 
114  Hanna Eckerwall  1997  AE0297  NAUTILUS    25m  1:18.00 
27  Therese Karlsson  1997  AF9497  FAGERSTA    25m  1:19.17 
28  Amanda Lundin-Bornström  1998  AB8698  FAGERSTA    25m  1:19.54 
75  Frida Lannhard  2000  AB6800  LUDVIKA SS    25m  1:21.44 

 
Heat 6 (6) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Klara Johansson  1997  AX1497  BORLÄNGE    25m  1:15.13 
10  Ellen Lindefelt  1994  BA5694  BORLÄNGE    25m  1:12.65 
87  Olivia Sjöblom  1997  AX0497  LUDVIKA SS    25m  1:09.92 
37  Julia Nordlund  1998  AL2498  FALUN    25m  1:10.69 
44  Elin Svärd  1998  AL9498  FALUN    25m  1:14.58 
36  Sandra Lundqvist  1998  AH4898  FALUN    25m  1:16.56 

 
 
Gren 7, 400m Medley Herrar Öppen  Finaler (1) 
0 år och äldre: Jonas Grundström (1987) 4:57.63 2004-01-31 
 
Heat 1 (1) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
89  Emil Söderholm  1999  AG5599  LUDVIKA SS    25m  6:24.22 
60  Anton Campalto  1998  AI5398  LUDVIKA SS    25m  6:44.79 
               
               

 
 
Gren 8, 800m Frisim Damer Öppen  Finaler (1) 
0 år och äldre: Emma Ekman (1989) 9:22.64 2005-02-05 
 
Heat 1 (1) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
32  Josefine Borbos  1997  BA8297  FALUN    25m  10:52.31 
Klara Johansson  1997  AX1497  BORLÄNGE    25m  10:32.60 
113  Josefin Lindkvist  1993  AK4493  VÄSBY SS    25m  9:16.25 
Lina Anttila  1987  AV6487  BORLÄNGE    25m  9:40.90 
78  Matilda Lundberg  1995  BQ9295  LUDVIKA SS    25m  10:50.01 
135  Jacqueline Larsson  1999  AD1699  LUDVIKA SS    25m  12:03.88 

 
 
Gren 9, 200m Bröstsim Herrar A,B  Finaler (2) 
15 år och äldre: Nils Schönberg (1989) 2:28.35 2011-02-19 
13 - 14 år: David Bransell (1997) 3:04.23 2011-02-19 
 
Heat 1 (2) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
89  Emil Söderholm  1999  AG5599  LUDVIKA SS    25m   
81  Gustav Radbrandt  1998  AP3398  LUDVIKA SS    25m  3:37.04 
34  David Hambraeus  1999  AL0799  FALUN    25m  3:18.33 
12  Daniel Litborn  1998  AO8198  BORLÄNGE    25m  3:22.70 
14  Simon Olsson  1998  AS7398  BORLÄNGE    25m  3:52.41 
               

 
Heat 2 (2) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
30  Filip Antlöv  1998  AE5998  FALUN    25m  3:06.01 
David Bransell  1997  AR2197  BORLÄNGE    25m  3:04.23 
76  Alfred Lindén  1997  AN6797  LUDVIKA SS    25m  2:55.64 
60  Anton Campalto  1998  AI5398  LUDVIKA SS    25m  3:02.96 
40  Victor Peltomaa  1998  AG9798  FALUN    25m  3:04.49 
35  Per Höijer  1998  AI7398  FALUN    25m  3:15.25 

 
 
Gren 10, 50m Bröstsim Damer C  Finaler (5) 
12 år och yngre: Hanna Tinnerholm (1999) 41.02 2011-02-19 
 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
51  Jennie Arnestål-Dahlstedt  2001  BE0201  HEDEMORA    25m   
24  Amanda Bergström  2002  AS7802  FAGERSTA    25m   
56  Siri Vikström-Ilbäcks  2002  AT1202  HEDEMORA    25m   
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
123  Ellen Nyhlin  2000  AW3800  NAUTILUS    25m  1:11.66 
16  Vilma Sandell  2000  BC4400  BORLÄNGE    25m  1:02.75 
67  Ida Granberg  2003  AF2603  LUDVIKA SS    25m  1:05.67 
25  Nike Bölja-Strandlund  2002  AS6802  FAGERSTA    25m   
               

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
68  Alice Gustafsson  2002  AC0802  LUDVIKA SS    25m  1:00.58 
26  Emelie Hellgren  2001  BC5601  FAGERSTA    25m  57.13 
11  Nora Lindqvist  2001  AF6401  BORLÄNGE    25m  56.13 
124  Emma Sibelius  2002  AN7402  NAUTILUS    25m  56.83 
73  Anna Krysén  2003  AC2403  LUDVIKA SS    25m  58.41 
86  Alice Serlander  2002  AM8602  LUDVIKA SS    25m  1:01.75 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
31  Jessika Borbos  2001  AF2801  FALUN    25m  53.61 
106  Emmy Östling  2001  AI8401  SS MORA    25m  50.97 
19  Alicia Waller  2001  AS7201  BORLÄNGE    25m  49.32 
61  Elin Carlsson  2001  AV0201  LUDVIKA SS    25m  50.55 
117  Elsa Jansson  2002  AB7202  NAUTILUS    25m  52.88 
121  Awaz Nabi Pour  2000  BE3800  NAUTILUS    25m  54.02 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
85  Lisa Rydelius  2001  AF8401  LUDVIKA SS    25m  46.03 
116  Amanda Hagsten  2000  AE5600  NAUTILUS    25m  43.44 
72  Maja Jansson  2000  AQ3200  LUDVIKA SS    25m  41.02 
71  Moa Holmström  2001  AD0201  LUDVIKA SS    25m  42.55 
53  Anna Hedlund  2000  AL1600  HEDEMORA    25m  44.07 
Jonna Jämte  2000  AE8800  BORLÄNGE    25m  46.92 

 
 
Gren 11, 200m Medley Damer A,B  Finaler (3) 
15 år och äldre: Josefin Lindkvist (1993) 2:27.30 2011-02-19 
13 - 14 år: Emma Ekman (1989) 2:28.40 2003-02-08 
 
Heat 1 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
92  Rebecka Östh  1999  AE3699  LUDVIKA SS    25m  3:16.37 
120  Julia Larsson  1998  BC1698  NAUTILUS    25m  3:10.86 
Moa-Lill Häggkvist  1998  AO9298  BORLÄNGE    25m  3:11.15 
125  Isabel Sundberg  1992  CD3692  NAUTILUS    25m   
               

 
Heat 2 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
46  Isabelle Sörlie  1999  AV1299  FALUN    25m  2:59.08 
78  Matilda Lundberg  1995  BQ9295  LUDVIKA SS    25m  2:51.39 
36  Sandra Lundqvist  1998  AH4898  FALUN    25m  2:43.91 
77  Linnea Lindén  1995  BA2895  LUDVIKA SS    25m  2:48.87 
80  Anna Miram  1999  AG7299  LUDVIKA SS    25m  2:52.18 
63  Maja Fredriksson  1999  AF6299  LUDVIKA SS    25m  3:10.07 

 
Heat 3 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
62  Angelica Damberg  1996  BK1696  LUDVIKA SS    25m  2:37.72 
10  Ellen Lindefelt  1994  BA5694  BORLÄNGE    25m  2:29.34 
87  Olivia Sjöblom  1997  AX0497  LUDVIKA SS    25m  2:27.26 
113  Josefin Lindkvist  1993  AK4493  VÄSBY SS    25m  2:27.30 
44  Elin Svärd  1998  AL9498  FALUN    25m  2:30.93 
37  Julia Nordlund  1998  AL2498  FALUN    25m  2:41.47 

 
 
Gren 12, 200m Frisim Herrar A,B,C  Finaler (5) 
15 år och äldre: Erik Zidén (1986) 1:58.18 2007-03-03 
13 - 14 år: Rasmus Rantanen (1997) 2:11.09 2011-02-19 
12 år och yngre: Gustav Sander (1998) 2:40.29 2010-02-14 
 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
55  Johan Malmstedt  1999  AT7799  HEDEMORA    25m   
81  Gustav Radbrandt  1998  AP3398  LUDVIKA SS    25m   
Carl Kieksi  2000  AQ9100  BORLÄNGE    25m   
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
119  Sebastian Kamsties  1998  AT2598  NAUTILUS    25m   
90  Linus Söderholm  2002  AA6502  LUDVIKA SS    25m  3:23.76 
17  Sebastian Swahn  1999  AL0999  BORLÄNGE    25m   
126  Dennis Tillquist  1999  AP5999  NAUTILUS    25m   
               

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
14  Simon Olsson  1998  AS7398  BORLÄNGE    25m  3:02.91 
38  Gustav Nyberg  1997  AS1597  FALUN    25m  2:50.15 
89  Emil Söderholm  1999  AG5599  LUDVIKA SS    25m  2:41.60 
57  Philip Batista-Gröndahl  2000  AH4700  LUDVIKA SS    25m  2:48.90 
59  Henrik Bransell  1999  AG2599  LUDVIKA SS    25m  2:50.34 
118  Vilmer Jansson  2000  AI2100  NAUTILUS    25m  3:03.70 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
60  Anton Campalto  1998  AI5398  LUDVIKA SS    25m  2:39.72 
35  Per Höijer  1998  AI7398  FALUN    25m  2:33.61 
David Bransell  1997  AR2197  BORLÄNGE    25m  2:31.51 
34  David Hambraeus  1999  AL0799  FALUN    25m  2:32.97 
Kristoffer Karlsson  1997  AO1997  BORLÄNGE    25m  2:34.33 
12  Daniel Litborn  1998  AO8198  BORLÄNGE    25m  2:40.50 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
40  Victor Peltomaa  1998  AG9798  FALUN    25m  2:19.64 
64  Oscar Fredriksson  1994  AC3594  LUDVIKA SS    25m  2:08.23 
42  Rasmus Rantanen  1997  AI7397  FALUN    25m  2:06.00 
66  Max Galjaart  1994  AZ9594  LUDVIKA SS    25m  2:07.50 
76  Alfred Lindén  1997  AN6797  LUDVIKA SS    25m  2:13.74 
Jacob Leidefeldt  1997  AD1397  BORLÄNGE    25m  2:26.52 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.19.01  Utskriftsdatum  17 februari 2012 
Licensierad till: Ludvika Simsällskap  Utskriftstid  23:14