Resultat Omgång Alla
Tävling: Falu Skins Games 2012    
Tävlingsort: Falun    
Arrangör: Falu Simsällskap

Gren 1, 50m Fjärilsim Flickor, Omgång: 1
Plac Namn Född Förening Tid Status
1 Lina Anttila 1987 Borlänge Simsällskap 30.91  
2 Elin Berggren 1996 Västerås Simsällskap 31.19  
3 Ellen Lindefelt 1994 Borlänge Simsällskap 31.52  
4 Fredrika Lundkvist 1994 Sandvikens Sim och Hoppklubb 31.55  
5 Malin Åhrlin 1990 Upsala Simsällskap 31.99  
6 Katarina Burman 1993 Upsala Simsällskap 32.17  
7 Louise Zettergren 1997 Harnäs Skutskär Simsällskap 33.48  

Gren 1, 50m Fjärilsim Flickor, Omgång: 2
Plac Namn Född Förening Tid Status
1 Elin Berggren 1996 Västerås Simsällskap 31.72  
2 Ellen Lindefelt 1994 Borlänge Simsällskap 32.16  
3 Lina Anttila 1987 Borlänge Simsällskap 32.38  
4 Malin Åhrlin 1990 Upsala Simsällskap 32.80  
5 Fredrika Lundkvist 1994 Sandvikens Sim och Hoppklubb 32.87  

Gren 1, 50m Fjärilsim Flickor, Omgång: 3
Plac Namn Född Förening Tid Status
1 Elin Berggren 1996 Västerås Simsällskap 31.23  
2 Ellen Lindefelt 1994 Borlänge Simsällskap 32.59  
3 Lina Anttila 1987 Borlänge Simsällskap 32.75  

Gren 1, 50m Fjärilsim Flickor, Omgång: 4
Plac Namn Född Förening Tid Status
1 Elin Berggren 1996 Västerås Simsällskap 31.21  
2 Ellen Lindefelt 1994 Borlänge Simsällskap 34.34  

Gren 2, 50m Fjärilsim Pojkar, Omgång: 1
Plac Namn Född Förening Tid Status
1 Joakim Hvalgren 1993 Södertörns Simsällskap 27.77  
2 Björn Sundin 1990 Upsala Simsällskap 27.92  
3 Linus Kanth 1991 Västerås Simsällskap 28.09  
4 Max Östberg 1996 Västerås Simsällskap 28.47  
5 David Hallberg 1994 Västerås Simsällskap 28.57  
6 Max Galjaart 1994 Ludvika Simsällskap 28.58  
7 Nathaniel Jousefi 1997 Upsala Simsällskap 30.33  

Gren 2, 50m Fjärilsim Pojkar, Omgång: 2
Plac Namn Född Förening Tid Status
1 Linus Kanth 1991 Västerås Simsällskap 27.87  
2 Joakim Hvalgren 1993 Södertörns Simsällskap 28.29  
3 Björn Sundin 1990 Upsala Simsällskap 28.36  
4 David Hallberg 1994 Västerås Simsällskap 28.84  
5 Max Östberg 1996 Västerås Simsällskap 28.91  

Gren 2, 50m Fjärilsim Pojkar, Omgång: 3
Plac Namn Född Förening Tid Status
1 Linus Kanth 1991 Västerås Simsällskap 27.15  
2 Björn Sundin 1990 Upsala Simsällskap 27.25  
3 Joakim Hvalgren 1993 Södertörns Simsällskap 27.32  

Gren 2, 50m Fjärilsim Pojkar, Omgång: 4
Plac Namn Född Förening Tid Status
1 Linus Kanth 1991 Västerås Simsällskap 26.94  
2 Björn Sundin 1990 Upsala Simsällskap 31.27  

Gren 3, 50m Bröstsim Flickor, Omgång: 1
Plac Namn Född Förening Tid Status
1 Lina Westerlund 1995 Upsala Simsällskap 35.76  
2 Sara Ottosson-Bixo 1995 Västerås Simsällskap 35.96  
3 Lina Berggren 1998 Västerås Simsällskap 36.06  
4 Amanda Persson 1996 Filipstads Simklubb 36.15  
5 Amanda Rosberg 1992 Borlänge Simsällskap 36.56  
6 Lina Anttila 1987 Borlänge Simsällskap 37.30  
7 Lina Andersson 1996 Filipstads Simklubb 37.46  

Gren 3, 50m Bröstsim Flickor, Omgång: 2
Plac Namn Född Förening Tid Status
1 Amanda Persson 1996 Filipstads Simklubb 35.38  
2 Sara Ottosson-Bixo 1995 Västerås Simsällskap 35.70  
3 Lina Westerlund 1995 Upsala Simsällskap 35.72  
4 Lina Berggren 1998 Västerås Simsällskap 36.32  
5 Amanda Rosberg 1992 Borlänge Simsällskap 37.28  

Gren 3, 50m Bröstsim Flickor, Omgång: 3
Plac Namn Född Förening Tid Status
1 Lina Westerlund 1995 Upsala Simsällskap 33.67  
2 Sara Ottosson-Bixo 1995 Västerås Simsällskap 35.21  
3 Amanda Persson 1996 Filipstads Simklubb 35.50  

Gren 3, 50m Bröstsim Flickor, Omgång: 4
Plac Namn Född Förening Tid Status
1 Lina Westerlund 1995 Upsala Simsällskap 33.30  
2 Sara Ottosson-Bixo 1995 Västerås Simsällskap 35.14  

Gren 4, 50m Bröstsim Pojkar, Omgång: 1
Plac Namn Född Förening Tid Status
1 Linus Kanth 1991 Västerås Simsällskap 31.88  
2 Robert Lindblom 1995 Harnäs Skutskär Simsällskap 32.37  
3 Johan Nilsson 1993 Sandvikens Sim och Hoppklubb 32.87  
4 Joakim Hvalgren 1993 Södertörns Simsällskap 33.26  
5 Janne Goltermann 1989 Upsala Simsällskap 33.65  
6 Joakim Collheim 1993 Avesta Simsällskap 34.00  
7 David Wimmerstedt 1997 Upsala Simsällskap 34.27  

Gren 4, 50m Bröstsim Pojkar, Omgång: 2
Plac Namn Född Förening Tid Status
1 Linus Kanth 1991 Västerås Simsällskap 31.33  
2 Joakim Hvalgren 1993 Södertörns Simsällskap 32.46  
3 Janne Goltermann 1989 Upsala Simsällskap 32.55  
4 Robert Lindblom 1995 Harnäs Skutskär Simsällskap 32.62  
5 Johan Nilsson 1993 Sandvikens Sim och Hoppklubb 33.32  

Gren 4, 50m Bröstsim Pojkar, Omgång: 3
Plac Namn Född Förening Tid Status
1 Linus Kanth 1991 Västerås Simsällskap 31.13  
2 Joakim Hvalgren 1993 Södertörns Simsällskap 31.93  
3 Janne Goltermann 1989 Upsala Simsällskap 33.80  

Gren 4, 50m Bröstsim Pojkar, Omgång: 4
Plac Namn Född Förening Tid Status
1 Linus Kanth 1991 Västerås Simsällskap 30.69  
2 Joakim Hvalgren 1993 Södertörns Simsällskap 31.21  

WG Challenge v0.36 © 2008-2009 IC Control AB
Licensierad till: Falu Simsällskap
Utskriftstid: 2012-03-10 18:06:39